Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vegyem meg ezt a GT X26...

Vegyem meg ezt a GT X26 típusú kerékpárt, vagy érdemesebb valami mást (olcsóbbat) nézni?

Figyelt kérdés

[link]

Nemrég akadt meg a szemem ezen a kerékpáron egy Praktiker katalógusban, és egész jól néz ki sőt a GT kerékpárokról eddig csak jót hallottam! Szerintetek megfelelne erdei túrázásra?


Ja és: kerékpárüzletbe nem akarok menni vásárolni, mert kapzsi bunkók az eladók, egyik ismerősöm mesélte, Tescoban vásárolt össztelós bringáját nem voltak hajlandóak megjavítani neki, csak azért mert nem egy 200 ezres cucc volt!


2013. márc. 17. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez nem GT kerékpár hanem GTX.Ha egy boltban rosszul bánnak veled akkor mindig azt feltételezed,hogy az összes boltban ugyanez a helyzet?Jól teszed ha nem mész kerékpárboltba mert ha kedvesek is lesznek ennyiért nem tudnak neked kerékpárt mutatni.Ilyen olcsókat csak áruházban vehetsz,de ezek nagyon gyenge minőségűek és a saját pénzeden kell üzembehelyeztetni.Továbbá minden garanciális reklamációval el fognak tanácsolni.

A nagy kerékpárboltokban előfordul,hogy kutyába se veszik a kispénzű vásárlót,de vannak kisebb boltok is akik ezekből a vevőkből élnek(jó értelemben).

2013. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekem nincs személyes tapasztalatom a kerékpárüzletekkel kapcsolatban, mivel most tervezem az első saját biciklim megvételét (eddig mindig az ismerősömtől kértem kölcsön)

Vele történt meg a kerékpárüzletes eset nem velem, de megfogadtam a tanácsát és így olcsóbban vásárolok bunkó eladók nélkül akik egyből rám tukmálnának mindent.


De a kérdésemre nem válaszoltál, szerinted vegyem meg vagy nézzek máshol bringát? Szokott lenni az obiban is akciós. De lehet ott nem lesz delta acél vázas.

2013. márc. 17. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak nehezen hiszem el,hogy neked ez a vázforma tetszik,de ha így van akkor vedd meg ezt mert nem hiszem,hogy még máshol is árulnak ilyet.
2013. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

vedd ha tetszik,(de inkább ne)olcsobbat meg még inkább ne.ezek a gépek inkább ilyen boltba járos bringák mert ha szétesik alattad akkor nemkell messzire menned se a boltba se hazáig.

a boltban pedig azért nem foglalkoznak vele mert olyan ratyik (eggyik másik) hogy beállitás közben romlikel.Volt hasonló...

ja és ez nem GT,ahogy már írták.

2013. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most sikerült alaposan elbizonytalanítotok engem.

Pedig azért akartam ezt a delta vázas bringát mert erősnek tűnik a váza és egyedi konstrukció, ezek szerint mégis szétesik?

Nem tudtok adni valami alternatívát? Ami megbízhatóbb? 60 ezret költenék max, de többet már nem nagyon. De muszáj kerékpárüzletben megvennem a bringát? Tartok attól hogy a nagyképű sznob eladók rám akarnak majd sózni minden méregdrága holmit és emberszámba se vesznek ha olcsó dolgokat veszek ott és direkt elrontják a bringámat amit veszek tőlük... Az ismerősöm óvva int a kerékpárüzletektől, én meg nem akarok csapdába sétálni.

2013. márc. 17. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha már mindenáron áruházban akarsz vásárolni akkor legalább tedd sportáruházban mint például a Hervis vagy a Decathlon.Ha el tudsz menni 60 ezerig akkor már nagyobb a mozgástered.Én a hagyományos váztípust preferálnám.

Azt viszont tudnod kell,hogy az áruházi bringák garanciális munkáit általában valamelyik helyi kerékpárboltnak adják ki,ezért nem úszod meg a vizitet.

2013. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mashol se fogjak megjavitani a tesco bringat....annyira igenytelen az egesz, hogy kozlekedesre alkalmatlan....20-30eves peugeot ktm, atala, scott vagy barmilyen nagynevu gyar termekein jobban mukodo alaktreszek vannak mint egy vadiuj tecsobike-on

60ert mar fullos hasznalt bicot kaphatsz, nem tx valtos aruhazi szornyeket...


full shimanos corratec (nem kis név)45e


[link]


deore szettes scott (ez se kis név:D 49


[link]


a legenda, specialized hard rock 50e


[link]


de ugyanitt rengeteg fullos giant, gt, haibike, kona, scott, magellan stb bico boven 60alatt...valogass :D

2013. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Keresgéltem az oldalon és ezt találtam: [link]


Elfogadható az ára és nagyon profi gépnek tűnik, tárcsaféke is van sőt rugózni is tud! Lámpát se kell venni, mert dinamó van rajta alapból. Bár félnék hogy ellopják mert nagyon komoly bringa


Érdemes megvennem vagy nézzek olcsóbbat?

2013. márc. 18. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:

ahhhhh

ne azt nezd hogy rugos meg tarcsafekes....az ieneknel a hatso rugozas semmit sem er, esetleg ha levegos lenne, de ez nulla csillapitas, kirugozasnal atlok a kormanyon:D

meg az ien kategorias tarcsafekek rosszabbul fognak mint egy atlag v-fek...minimum hayes, tektro, vagy avid bb5..de eeeez..:O

alap tourney valtas, menetes agy....nemsok jot varnek ettol....ugyanaz mint az aruhazi gtx-ek, semmivel se jobb, csak mas matrica van rajta...ha komolyat akarsz, akkor merevvvaz, minosegi v-fekek, kazis aggyal, alu vagy cr-mo vazzal....de ha ienekbe veled felfedezni a vagyait netovabbjat mint a linkelt, akkor rajta, de csapagyakra meg egy 10est rakolthetsz, a kullok noname vackok, a fekek csak disznek vagy vaganykodni jok, a forgaspontok maximum feleven belul meghalnak, recsegni fog minimum, valamint lesz vagy fel meteres oldaliranyu mozgasa a vaznak....tekeresnel meg meghalsz mert minden egyes pedalozasnal imbolyaog mint a veszedelem....maradj egy jonevu merevnel...:D

ennyi penzbol minosegi fully vazat nem kapni hasznaltan nemhogy komplett bicot....nemhiaba...de te tudod....

2013. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt a sz@rdarobot Budapesten még egy hét után se vinné el senki, max a kukásautó.Esetleg egy valamelyik faluban tolná el az egyik cigány gyerek, de egy kerékpártolvaj aki egy nagyon kicsit is ért hozzá rá se nézne. Az még rendben van kérdező hogy primitív vagy, de hogy ilyen szintű ízlés ficamod legyen...

Vegyél 5 ezeré egy tanyabike-ot vagy paraszt biciklit az való neked, úgy se mennél erdő közelébe.

2013. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!