Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vegyem meg ezt a GT X26...

Vegyem meg ezt a GT X26 típusú kerékpárt, vagy érdemesebb valami mást (olcsóbbat) nézni?

Figyelt kérdés

[link]

Nemrég akadt meg a szemem ezen a kerékpáron egy Praktiker katalógusban, és egész jól néz ki sőt a GT kerékpárokról eddig csak jót hallottam! Szerintetek megfelelne erdei túrázásra?


Ja és: kerékpárüzletbe nem akarok menni vásárolni, mert kapzsi bunkók az eladók, egyik ismerősöm mesélte, Tescoban vásárolt össztelós bringáját nem voltak hajlandóak megjavítani neki, csak azért mert nem egy 200 ezres cucc volt!


2013. márc. 17. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bár nem szívesen mennél boltba én mindenképp azt ajánlom. vettem bringát auchanból-ellopták,tescóból-elferdült a váz.

Összeítve ilyen hibáik voltak:letört a váltókar,eltört a pedáll,elhajlott a hajtókar,leesett a hajtókar,eltört a fékkar,szét foszlott a nyereg.

Aztán boltos megoldást választottam tény hogy 5x ször annyiért vettam bringát,de ma is működik.8 éves, persze ezen is elromlottak,és romlanak alkatrészek,de 8év,12 verseny,12000km tekert km-en ez teljesen elfogadható.

ezek után én a boltot ajánlom és 60ezerért évvégén kellet volna válogatni a kifutó modellek miatt a 2. bringámra (mert októbrben vettem)36000ft kedvezményt kaptam a nyári árhoz képest.

2013. márc. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pocokroller válasza:
csak saját tapasztalatból itéld meg a bicóbolti eladókat!! ismerősödnek valószinüleg azért nem segitettek készséggel,mert egy olyan biciklinek látszó dologgal ment oda ami anyagában és minőségében sem nevezhető kultúrált kerékpárnak! és még baleset veszélyesek is a nagyárúházi "bringák" mint a fék mint a csapágyazása kezdetleges rajtuk....hamar kikotyogósodnak...és stb stb!! inkább egyszer több pénzt adj ki mintsem soxor kevéske pénzt,mert ugyanott vagy a végén kb...csak előbb tudsz használható bicót hajtani!! az meg hogy a linkelt bicónak semmi köze a delta vázhoz csak hab a tortán.......21sebesség?? soha nem lesz pontos a váltója..akárhogy uis állitgatod majd....
2013. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Előre szólok,hogy ne sértődj meg a válaszomon,de..

Látszik rajtad,hogy fingod sincs bringákkal kapcsolatban,azt sem tudnám elképzelni,hogy földútra menj,nem hogy erdőbe.

Azt sem tudom miért teszed hogy nagyon értesz hozzá,mert egyáltalán nem.

Már ott elborult az agyam,hogy áruházból akarsz "fullos profi" bringát venni,ráadásul max 60k-ért...khh..

Elhiszem,hogy kezdő vagy,én is sok sz*rt vettem "kis' koromban,de legalább beláttam hogy egy hulladék..

Értelmes bringát hol akarsz venni,ha nem bringaboltba? Piacon?

Lekezelőek a bringaboltosok? Hát talán sejtem is hogy miért...el tudom képzelni,ahogy a hasonló értelmiségű haverod besétál egy profi boltba a 30k-s széteső csapágyszekerével...

Ellopják? Az utcán akarod tárolni,vagy mi? Ha tömbházba laksz megértem,de akkor is ha már veszel egy profi bringát a minimum h nem a lépcsőházba tartod...

+ mire raksz rá dinamót meg minden szart ha erdőbe mèsz vele? Essen le. 10m után? Max egy mozdulattal leszedhető lámpákat raknák rá..

És utolsó: ha nincs pénzed miért akarsz profi bringát venni? Egyáltalán mièrt akarsz bringát? Nem olyannak tűnsz aki tud is menni normálisan...

Remélem nem sértődtél meg,csak próbálom felnyitni a szemedet,hogy a kevés pénzedet is kihajítsd az ablakon. Mielőtt azt gondolnád,nem vagyok gazdag akinek full profi cuccai vannak,mindenre összegyűjtöm a pénzt.

2013. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!