Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miről beszélgettek ha a foci...

Miről beszélgettek ha a foci szóba kerül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben olyan társaságok között kezdtem el mozogni ahol egyik gyakran felhozott téma a ladbarúgás. Én soha nem értettem a focihoz, viszont szeretnék ezen változtatni. Laikusként szívesen meghallgatnám, hogy aki szeret a fociról beszélni, azon belül mikről szokott társalogni? Eredmények, játékosok? Mi az amit érdemben megvitattok ha labdarúgásról beszélgettek? Illetve egy két gyakran ismételt kifejezést/szakszavakat is meghallgatok és annak jelentését.

márc. 9. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Válogatott eredményekről főleg
márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát a fociról
márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A magyar válogatottról és a Fradiról főleg.
márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Szoboszlairól szoktunk a haverokkal a suliban.
márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Családban az általunk követett klub aktuális híreiről, eredményekről, igazolásokról. Válogatott játékosokról. Kibeszéljük az előző meccset ha valamelyikünk lemaradt, vagy ha volt valami szép gól, stb.

Szakszavakat kontextus nélkül nehéz tanítani, én javasolnám helyette hogy nézz meg egy meccset (akár a szóban forgó társaságok egyikével) mert nagyon gyorsan ragadnak úgy az emberre a kifejezések :)

márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

"olyan társaságok között kezdtem el mozogni ahol egyik gyakran felhozott téma a ladbarúgás. Én soha nem értettem a focihoz, viszont szeretnék ezen változtatni."

Kezdjél el velük együtt megnézni meccseket, úgy a legkönnyebb belerázódni. :)

márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Arról hogy melyik meccsre megyünk legközelebb balhét, verekedést csinálni.
márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!