Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hiába az edzés, ha nem elegend...

Hiába az edzés, ha nem elegendő a fehérjebevitel, akkor nem lesz olyan látványos az eredmény?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 4 hónapja járok konditerembe edzővel. Látványos az eredmény egyébként, de inkább a fogyás terén: kb 80 kg-ról lementem 73,5-re, valamivel feszesebb is lettem, de pl. a fenekem egyértelműen laposabb lett, hiába a sok súlyzós guggolás. Azon gondolkodtam, hogy valószínűleg nem elegendő a fehérjebevitel az izomnövekedéshez. Lehet, hogy ez a gátja a valódi fejlődésnek? Mostantól igyekszem figyelni arra, hogy minimum 120 g fehérjét fogyasszak naponta. Ez már elegendő lehet a növekedéshez?

28/f



márc. 8. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 HÓNAP edzegetés után pontosan milyen látványos eredményeket vársz? Elegendő kalória, elegendő fehérje (minimum 1.5 g/tskg), progresszív túlterhelés, bukás közeli intenzitás. Ha ezek megvannak, akkor 4 ÉV múlva nagyon jól fogsz kinézni.
márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha fogytal akkor persze nem lettél izmosabb. Izom akkor nő ha testsúlyod is emelkedik mikor kaloria többletbe vagy. Kalória az elsődleges nem a fehérje.
márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Hónapokról beszélünk.. Ez a sport maraton. Majd 3-4 év múlva lehet egy jó fizikumod, ha jól csinálsz mindent.


Fogyni lehet hónapok alatt, igen. Izmot építeni évek kérdése.


Deficitben meg nem fogsz izmot építeni.

márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha falazni akarsz,akkor nem elég hogy van szerszámod hozzá.Bele kell tenni az anyagot is.

Ha nincs miből építkezni akkor mit vársz?Felépül a vár a semmiből?

Még jóhogy oda kell figyelni a tápanyagokra.Az nélkül feleslegesen pazarlod az idődet.

márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!