Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a szálkásítás közben használt L-karnitinek-ről?

Figyelt kérdés

Olvasgatom,hogy hasznos zsírégetés szempontjából és emellett még energizál is egy keveset, de milyen mértékben?Vajon megéri-e megvenni?


PL.: [link]



2012. jún. 5. 15:40
 1/3 dirtboy ***** válasza:

én mega dózisban nyomattam 3000mg jával a folyékony karnitint az dobott erőben rendesen nem is gondoltam hogy ennyire jó.

egyébként ezeket nem nagyon lehet így megmondani mert kinek mi válik be meg milyen mértékben az eltérő.

lehet hogy neked egyáltalán nem energetizál semmit.

fogyásra kicsit rá segít de nem sokat,én inkább energetizálás miatt tartom jónak bármilyen mozgásnál nem azért mert segít zsírt égetni.

a scitec liquid carni-x 100 000ret ajánlom ha karnitin kell.

2012. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. jún. 5. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan rá a pénzed teljes mértékben megéri edzés előtt nagyon hatásos, a zöld tea sem rossz amúgy elég olcsón lehet venni
2012. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!