Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék gyúrni menni,...

Szeretnék gyúrni menni, adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy mennyire nőhet az izmom, azaz milyen hamar... van egy haverom pár éve gyúr és nemsokminden látszik azér mert állitólag ő ilyen vékony alkat... én is vékony vagyok de aszondják hogy csontos:DDD ez számít valamit?? nagy kezem van meg minden... rám vajon hamarabb ragad izom? :DD

2012. nov. 7. 18:30
 1/5 dirtboy ***** válasza:

izom nem ragad senkire.


[link]


[link]

2012. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Étrend is kell hozzá;D

Ez a vékony alkat egy hülyeség.Megfelelő étrend + az edzés közben használt gyakorlatok szabályos kivitelezése mellett 1 év alatt látszódnia kéll már.

2012. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha valaki pl egy atlétika alkat sovány meg minden akkor az ugyan úgy izmosodik mint pl egy derék paraszt csávóó?
2012. nov. 7. 18:43
 4/5 dirtboy ***** válasza:

az hogy valaki földet művel vagy sem semmi köze az izomépítéshez.

genetika függő hogy ki mennyire gyorsan tud izmot építeni.

ez persze a maximumot szabályozza ha neked sz ar az étrended vagy az edzésed akkor sem lesz normális fejlődés.

ahhoz hogy a genetika beleszóljon mindennek klappolni kell.

2012. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális étrend nélkül SEMMIT sem ér. Honnan, miből építkezzen a szervezet, ha nem kapja meg a megfelelő mennyiségű tápanyagokat? Valószínűleg a haverod se kajál normálisan kiszámolt fehérje/szénhidrát mennyiséget és azért nem nő. Én közeledve a 3. hónap végéhez már 10kg körül járok pluszban. Persze tudom, ez nem mind izom, sajnos én zsírosodós alkat vagyok. A vékonyabbak annyiban szerencsések, hogy kevesebb zsír jön rájuk, tömegeléskor is viszonylag jó a formájuk, viszont én ha szarul kajálok 2 hétig akkor sem esek vissza nagyon ellenben a vékonyabbakkal, akiken pár nap szar kajálás is meglátszik már. A genetikánkat sajnos nem választhatjuk meg, viszont meg tudunk tanulni alkalmazkodni.
2012. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!