Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléshez komplex...

Koncsik kérdése:

Tömegnöveléshez komplex tömegnövelő vagy saját összeállítású kiegészítő csomag? Részletek lent!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok , 60 kg , heti 4 konditermi edzést végzek és tömeget szeretnék növelni.Van erre alkalmas, rendszeres, szigorúan betartott étrendem és olyan kiegészítőket szeretnék mellé választani , amelyekkel a legjobb eredményt érhetem el. Összeszedtem néhány terméket amelyek együttes használata jó eredményhez vezethet:

100% Whey Protein Professional (fehérje)

100% Casein Complex (lassú felszívódású , esti fehérje)

VitarGO! (Szénhidrát)

Multi-Pro Pak (Vitamin)

Micronized Creatine Monohydrate vagy BiotechUSA (Kreatin Monohidrát)

vagy pedig valamilyen komplex tömegnövelő amelyet esetleg ajánlana valaki.

Ha az első összeállításban valami hiba van , amit érdemes lenne valamivel még kiegészíteni szivesen veszem az építő kritikát.



2013. jan. 2. 15:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyi kimaradt, hogy hosszú ideig edzettem otthon és elég szép hasizmot dolgoztam ki , amit nem szeretnék zsírral lefedni , ezért is félek a komplex tömegnövelőktől mint például a Jumbo.
2013. jan. 2. 15:23
 2/22 anonim ***** válasza:
Így jó, amiket írtál, annyit tennék hozzá, hogy anyagilag jobban járnál más proteinekkel, de amúgy okés.
2013. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez az összeállítás hozhat akkora , vagy nagyobb eredményt mint egy komplex tömegnövelő ?
2013. jan. 2. 15:30
 4/22 anonim ***** válasza:
Ennyi minden 1 tömegnövelőben sincs, jó lesz így.
2013. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 SSanchez ***** válasza:
Étrendeden fog eldőlni ne aggódj, de így, hogy külön van a gyors ch és a fehérje, te tudod szabályozni a dolgokat. Szóval szerintem így sokkal jobban jársz. Omega 3 készítményt még szedj.
2013. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Jó étrenddel hozhat jó eredményt.
2013. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Jó összeállítás. a Scitec nagy reklámmal, és magas árakkal van jelen a piacon. Ajánlom nézz körül külföldi márkák között is.

olcsóbb fehérje: VPX Snygex

jobb fehérje: Carnivor, Elite Whey (azonos áron)

VitarGO jó, ha olcsóbbat akarsz akkor sima patikás szőlőcukor

vitamin: ISS Vitamin Pak olcsóbb. Animal Pak jobb, és több csomag is, habár drágább.

Kreatinból meg mindegy szinte, a lényeg hogy 100% Kreatin monohidrát legyen. Én 3500-é veszek 500g-t.


[link]

2013. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A multi pro pak tartalmaz Omega3 kapszulát , még ezen felül kellene fogyasztanom ?
2013. jan. 2. 15:36
 9/22 SSanchez ***** válasza:
Ja bocs azt nem figyeltem, akkor valszeg nem, de elvileg EPA DHA összege legyen min 300 mg, ha ez megvan akkor nem kell.
2013. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Annyi a minimum mennyiség, de mehet még mellé, ha van rá kereted.
2013. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!