Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Őszintén: Tetszik ez a férfiak...

Őszintén: Tetszik ez a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Miért művelik ezt magukkal egyes nők? Odáig oké, hogy egészség, meg sportolni ajánlott, de nem túlzás ez egy kicsit?


[link]



2014. jan. 13. 11:16
1 2 3 4
 21/35 dirtboy ***** válasza:

ma 12:48


ácsi már,itt te kezdted a morgást,Wash leírta a saját véleményét,utána meg te kötöttél bele.

elvárod hogy ő tisztelje a te véleményed de te az övét már nem tiszteled.

2014. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

51%-os, szerintem félreérted. Az öldöklés csupán virágnyelven utal a csúnya valóságra.. de én leírom. Még nálam is idegesítőbb stílusban írsz, és ilyesmire utalt Wash is.


Bocs, de ez tényleg így van, főleg ha te írtál a másik kérdésnél a futás témához is :S

2014. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Emlékezz vissza nemrégre: azt mondtad, fel nem foghatod. Ergo van valami, amit nem értesz, amihez túl hülye vagy, hogy felfogd, egy korlát megakadályoz új ismeretek szerzésében. De a világ tart a korlátod mögött is. Az, hogy fogyatékos vagy, és nem vagy képes felfogni, amit írok, az egy dolog, de akkor ne hepciáskodj, mert kevés vagy te ehhez. Egy kis önismeret nem ártana. Fizikaórákra is bejársz hőzöngeni, hogy hülyeség, mert te nem érted?
2014. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Én írtam a futás témánál, de szerintem teljesen normálisan.


Nem kötöttem bele Washba, csak megjegyeztem, hogy megjött az izmos nők védelmezője. Szerintem ez nem kötekedés, hiszen a múltkor is nem tudom hány hozzászólásban ecsetelte, hogy Toldival nincs semmi baj, tök jól néz ki, meg ilyesmi...

2014. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 dirtboy ***** válasza:

/Nem kötöttem bele Washba, csak megjegyeztem, hogy megjött az izmos nők védelmezője./

ez max akkor nem bele kötés ha haverok vagytok,akkor lehet tréfának venni de kétlem hogy haverok lennétek.

2014. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Kicsit kinőttem már a fizikaórákat, mondjuk nem volt könnyű, mert gimiben kétszer is meghúztak belőle, egyik alkalommal átmentem a pótvizsgán, a másikon meg évet ismételtem, mondjuk akkor matekból és kémiából is meghúztak.


A kérdés az volt, hogy tetszik ez a férfiaknak vagy sem. Én arra válaszoltam. Elismerem, hogy egy nő más szempontokat is figyelembe vehet, amikor elkezd sportolni, nem csak azt hogy azzal majd ragadnak e rá a férfiak vagy sem.

Nyilván a képen szereplő nő, aki akkor mint egy telefonfülke, egyáltalán nem vette figyelembe a másik nem véleményét, és olyan szempontok alapján kezdett el edzeni, amelyeket én "fel nem foghatok".

Ennyiből igazad is lenne, tényleg nem tudom ezt megérteni, ahogy anno a fizikát sem, csak most ahogy nem fizikaórán vagyunk, úgy a kérdés sem az volt, hogy miért torzítja el magát ennyire egy nő, hanem az volt a kérdés, hogy nekünk, férfiaknak tetszik e ez.

2014. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Már megint ez a gagyi libsiszöveg... mondjuk illik a képbe, a fogyatékosok szoktak ezzel jönni, a jogvédők, meg a bűnözők ügyvédjei. Legalább annyi lenne benned, hogy felvállalod, amit csinálsz...


[srácok, nektek meg kösz :D]

2014. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Miféle libsiszöveg?
2014. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 dirtboy ***** válasza:

erre itt szerintem csakis nem leges választ lehet kapni mert kevesen vagyunk de a nagyvilágban van akinek tetszik pl marcus rühl vagy a predátor felesége sem semmi.

nekik tehát tetszik.

2014. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hogy is mondják? Mindenki higgadjon le a .csába :)


Jaj de trágár :)


Biztos vagyok benne, hogy 51%-os sem rossz indulatú vagy kötekedő. Vegyétek ilyen megérzésnek.. de az is biztos, hogy úgysem fogunk hsonló álláspontra jutni így viszont esetleg csak láfárasztjátok egymást ! :-D

2014. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!