Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan vegyem rá magam az...

Hogyan vegyem rá magam az kondizásra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2-3 hónapja járok edzeni, heti 3 szor. Elég magas és vékony alkat vagyok, ezért elhatároztam hogy izmosodni akarok. Mindig is sportos voltam, sokáig fociztam most inkább kerékpározok. Ugye egyik sport sem az izomépítésre megy rá, ezért világ életemben vékony alkat voltam. Viszont szeretnék izmosodni, főleg hogy itt a nyár. 2-3 hónap alatt nem nőtt a szívemhez a testépítés. Őszintén szólva szerintem egy baromi unalmas sport. Ugyanakkor mégis szeretnék jobb felső testet. Tudnátok adni tippeket amitől megjöhet esetleg a.kedvem az edzéshez? Vagy ha nem szerettem meg 3 hónap alatt, hagyjam a francba az egészet?

2015. ápr. 18. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El kell döntened mi a fontosabb: az izgalom vagy hogy úgy nézz ki, ahogyan szeretnél.
2015. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Így sehogy, ha már most unod. Nem muszáj mindenkinek izmosnak lenni. Akkor ez nem a te sportod, ha ennyire nehezen veszed rá magad. És ezt nem csesztetésből írom.
2015. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézz le Crossfit edzésre, ha tudsz. Valamennyire attól is lehetsz izmos, ha jó az étrended. Vagy keress egy edzőtársat, úgy nem unalmas.
2015. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És tűzz ki magadnak célokat. Például hetente egy kilóval növelsz a súlyokon, vagy többet nyomsz. Valami ilyesmit. Fontos a pozitív beállítottság. A sport pedig jó, ezzel pedig erősebb és egészségesebb eszel. Legalábbis lélekben erősebb leszel ha lemész heti 3x küzdeni. Ne add fel. Nem szabad. Ha most meghátrálsz talán megbánod örökre.
2015. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tekints rá úgy mintha a munkahelyre mennél be, kötelező dologként.
2015. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 *Glissade* ***** válasza:

Félre ne értsétek senmi bajom a testépítőkkel és nagyon is tisztelem azokat, akik szép eredmênyeket értek el benne.

De nekem sem igazán tettszik egyelőre a konditermi edzés: Halálra unom magamat közben! Egyszerűen számomra ingerszegény környezet.

Unalmasak a gépek, unalmas a mozgás pályájuk, nekem túl izolált!

Egyedül a szabadsúlyos gyakorlatok tettszenek :)

2015. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 *Glissade* ***** válasza:

Ezért felhagytam vele!

Elmentem CrossTraining- re és imádom!!!!!

Ott is van súlyzórúd, de van pluszba kettlebell, ugrókötél, zsámoly, doboz, húzodzkodó, TRX.

Van, hogy párban edzünk, vagy hogy egyedül.

7-8 állomás van 2-3 gyakorlattal; 10-20 ismétléssel.

2 perc, másfeles, egyperces vagy félperces körökkel.

Szuper jó:D :D :D

2015. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is kötelező testépítőnek lenni. Senki nem is írt ilyet Gliss. Mindenki azt csinál amit akar.
2015. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 *Glissade* ***** válasza:

Ja meg szokott gumikötél, bordásfal, medicin labda, fekvőtámasz kar, haskerék, fitball is lenni.

Minden állómáson más gyakorlat van és ha letelt az idő, mész a másik állomásra, 10mp rákészülêsi idővel.

Számit a gyorsaság is, de inkább a szabályosság! Az edző folyamatosan megx körbe és segít ;)

Szuper jó!

Kiköpöd a tüdőd párszor, de pont ez a jó benne:D

No meg változatos is!

2015. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Vagy ha nem szerettem meg 3 hónap alatt, hagyjam a francba az egészet?"


Ahogy mondod. Ez nem a te sportod, de nincs ezzel semmi baj.


En kifejezetten szeretem a sulyzos edzest. Lemegyek a terembe, benyomom a zenet a fulembe, a kulvilag megszunik, csak en vagyok meg a sulyok, meg az ismetlesek.


Engem total kikapcsol agyilag, kesz feludules ez zurosebb munkanap utan (szellemi munkat vegzek).


De van aki ebbe bele tud halni de ez ilyen. En peldaul focizni utaltam mindig mert falabam van, es nem is vagyok kulonosebben tarsasagi ember.

2015. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!