Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sportágat tudnátok...

Milyen sportágat tudnátok ajánlani ami izmot fejlesz és zsírt és tudok égetni vele és edző is jelen van?

Figyelt kérdés

Olyan sportot keresek, ami fejleszti az izomzatomat, ugyanakkor dinamikus, mozgásos, és zsírt is égetek.


Eddig a calisthenicset találtam, viszont ahogy látom az egy olyan sport ami magadnak otthon csinálsz. Én olyan sportra szeretnék menni ahol edző is van, adja az instrukciókat és "felügyel".


Tudok ilyen sportot?


2016. okt. 24. 00:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért, aki "gyúr" az is erős lesz. Csak lehet, hogy kifárad egy erő-állóképességet igényló dologban mint a cselgáncs. Egy padon fekve vagy akár állva mozgatni x súlyt, az nem olyan, mintha küzdenél egy hús-vér emberrel, aki már 2 éve benne van az iparban. Ennyi erővel egy hosszútávfutó is gagyi, mert nem sprintel úgy, mint Usain Bolt.

Megnyugtatlak, hogy 2 év alatt a gyúrósok is hozzáedződnének. Az átlagember mindig azt hiszi, hogy na jönnek a gyurmák, ezek majd megmutatják. Aztán persze, hogy nem bírják, mert nincsenek hozzászokva. Tehát ezen az elven kiindulva mindenfajta testmozgást vághatsz a kukába, mert ugye hiába nyer olimpiai aranyat egy úszó, ha nem bír szekrényt pakolni....

2016. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mivel nincs szükségem "funkcionális" izomzatra (se rendõr, se kidobó nem vagyok, bár megnézném egy késes cigány banda ellen mit ér a judos "funkcionális" izomzata), ezért azt válaszolnám, hogy látványosra van szükségem.


Jártam gyúrni, jött is rám az izom (minek nevezik? Endomorf testalkat), viszont vizes, zsíros maradtam (hagyjatok az étrenddel, nem fogok ezért csirkét zabálni).


Korábban úsztam, akkor volt egy egészséges testalkatom, viszont jelenleg nincs rá lehetõségem (ehettem bármennyit, nem híztam el)


Persze most is törekszek egészségesen taplalkozni, kevés csoki, 0 cukros udito, viszont életvitel szerûen nem fogok csirkén rizsen élni.


A cross fit jó ötlet. Plusz egy ismerõs a kettlebelt ajánlotta. Van még esetleg valami?


A judo viszont nem jó, nincs kedvem senkivel se "harcolni".

2016. okt. 24. 18:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Fair enough, ahogy a művelt svéd mondja, ha jól tud angolul...


A crossfit lehet, hogy tényleg a te mozgásod lesz, csak ne ess vele túlzásokba. Viszonylag sokan túltolják és az izületek, szalagok bánják. Az meg alkalmasint több hónap lábadozás, meg rekreáció....

2016. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10es milyen buta :D
2016. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
crossfit értelmetlen, max fogyni jó
2016. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az nekem pont jo lesz akkor. Konnyen hízékony típus vagyok.
2016. okt. 24. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!