Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy egy kisebb...

Miért van, hogy egy kisebb súllyal 8 ismétlés guggolásban jobban fáraszt, mint egy nagysúlyos 5-ös ismétlés?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

mit értesz a nagyobb és kissebb súly kozott?

pl 70 a kisebb és 80 a nagyobb? akkor talán azért mert minimális a kulonbseg a két súly kozott és a kisebbel tobbet mész.


egyébként lehet az alacsony vérnyomás is (mint pl nekem hajlamos vagyok beszédulni ha már tobbet gugolok mint 10 pedig ez az egyetlen egy gyakorlat aminél ez elo szokott fordulni másnál sosem volt)


meg egyéb okai is lehetnek.

2016. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

137.5 és 100

Inkább magas a vérnyomásom 140 volt múltkor.Mondjuk a 100 az már levezető volt a 137.5 után

2016. nov. 28. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel... mellizom pl egykezesekkel fekvenyomás karonként 50kg 5 ismétlés, semmit nem érzek, 30kg 15 ismétléssel meg kellemesen bedurran meg kifárad.
2016. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a kisebb súllyal koncentraltabban tudod a celizmot megedzeni,kevesebbet segítenek bele a stabilizáló/segédizmok.
2017. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!