Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség! Mindenki mást mond,...

Segítség! Mindenki mást mond, most mi az igazság?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Eddig tömegnövelőt ittam edzések után, napközbeni meg az esti étkezéseim rendben vannak. Most viszont váltani akartam, edzés utánra fehérje + dextrózra. Be is mentem az egyik erre szakosodott boltba, hogy vegyek szőlőcukrot, de megakart győzni az eladó hogy ami nekem kell az tömegnövelő, mert hogy ennyi idősen a fehérje dextróz kombó nem haszbálna nekem, max a lassan felszívodó dextróz, de az se nagyon. Azt mondta hogy fehérjet dextrózzal eddzés után csak az idősebb korosztálnyak (középkorú) használ. Ráakart beszéni a tömegnövelőre, hogy az az ami nekem kell, de én nem nagyon szeretnék megint tömegnövelőt venni.

Szerintetek? Tényleg nem lenne nekem praktikus a fehérje+dextróz eddzés után? Tényleg tömegnövelő kellene?


Egyébként mindenhol a boltokban tömegnövelőt akarnak velem vetetni.


köszi (180/74)



2016. dec. 3. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nem izom az is biztos.
2016. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy az?
2016. dec. 4. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!