Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelő vált be...

Melyik tömegnövelő vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
Szóval röviden... Nem mondanám teljesen ektomorf alkatúnak magam de mivel nagyon nehezen hízok talán inkább az vagyok. Rendszeresen kb 8 hónapja járok edzeni. Már eddig semmi fehérje,tömegnövelő nélkül feljött kb 4-5 KG. Most vagyok így 176 cm magas, és 61 kg a súlyom. De most elhatároztam ,hogy akkor belevágok a tömegelésbe. Sokan ajánlották a Jumbo Professionalt és a sima Jumbot, de még a MyoMax hardcore-t is. + még most vennék fehérjét is vagy azt tömegelésnél inkább hanyagoljam ? Mondjuk abból már kinéztem a milyet szeretnék venni :) Köszi előre is a válaszokat !

2016. dec. 4. 15:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

fehérjéből mhn-t vegyél, az a legjobb ár/érték arány

tömegnövelőből semmilyet, inkább egyél rendes kaját, lehet azt hiszed soakt eszel, de ha nem jön a tömeg, akkor nem hogy sokat, de még eleget sem eszel

elég evés=jön az izom,a minimális zsir...sok evés=jön izom,minimális zsir ÉS még a felesleges zsir

kevés evés= amit te csinálsz

2016. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!