Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend? Többi lent

Tömegnövelő étrend? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos áprilisban töltöm a 18 at jelenleg 68 kg vagyok, már 2 hónapja járok terembe külön nekem összeállított edzésterv alapján, elötte pedig 6 évnyi sportmúltal rendelkezem és most szeretném elkezdeni a tömegnövelő étrendet mivel most kezdődik a tömegnövelő edzés is lassan, az a kérdésem hogy hogyan osszam fel a napi étkezéseket? Napi hámyszor és mikor? Illetve nálam kikötés hogy nem fogok porokon élni se shake, turmix semmi mindent tápanyagot természetes úton szeretnék bevinni, ezen feltételek mellett mit tudnátok javasolni?
2017. jan. 4. 20:20
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
tömegnövelő edzés ? az meg mi? mondjuk legyen reggeli ebéd uzsonna vacsora
2017. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Napi 5 étkezés. Reggeli minél hamarabb. Edzés után 1 órán belül egyél. Vacsora lehetőleg ne közvetlenül lefekvés előtt. 4-5g szénhidrát /testsúlykilógramm 2g fehérje /tskg. Vitamint azért jó lenne venni mivel répából stb. nem tudod fedezni a vitamin szükségleted. Kapszula formájában árulják mondjuk a kapszulában por van de azért hátha megbékélsz vele.
2017. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

-nincs tömegnövelő edzés

-mindegy,mikor eszel

-a fehérjepor mióta nem természetes?Ez nem kox,megáll az eszem.

2017. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#3 ezek már rég meg vannak döntve,amiket te írtál.Ahányszor akar,annyiszor eszik,nem kell feltétlenül reggelizni,nincs anabolikus ablak,szóval nem kell edzés után enni,vacsorázni meg lefekvés előtt max azért nem lehet(ne),mert akkor nem tudsz aludni.Ha akar,ehet lefekvés előtt 2 perccel is.
2017. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A 2. Hozzászólónak köszönöm, igen tudtam az arányokat miből mennyit kell, és abban tudnál segíteni hogyan oszthatnám fel az étkezést időben ha pl 3 kor edzek? Igen vitaminokkal azért megbékélek mert annyi zöldséget, gyümölcsöt azért nem tudok napi szinten megenni. 1. És 3. Hát inkább hozzá sem szóltatok volna, értek énis ezekhez nagyából de biztosra szeretnék menni, megerősítést kapni
2017. jan. 4. 20:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat,#2-t akartam írni,nem #3-at,az én vagyok:)
2017. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyítsd már,hogy izmosodás szempontjából miért kell edzés után enni.Vagy nem szabad vacsorázni.Mondd már el,tudjam én.Ja és ne a shopbuilderről írd ki a marhaságokat.
2017. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lazy Lover ***** válasza:
istenem már de életképtelen vagy! a cipődet azért be tudod kötni egyedül?
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De ha ennyire tudod,akkor ok,higgy olyan dolgokban,amik már rég megdőltek.Amúgy meg nagyon tudhatsz 2 hónap után.
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát ugye edzés közben az izmaidban mikroszakadások jönnek létre és mikor azok összeforrnak attól lesz nagyobb a bicepszed(igen direkt így ilyen paraszt nyelven írtam le) és tudod ezt a beépülő fehérje, annak lebomlott formája az aminósavak teszik nagyobbá!! Remélem elég egyszerűen írtam le és megérted
2017. jan. 4. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!