Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/419 A kérdező kommentje:

Azért az milyen már, hogy az egyik felhasználó 1 év kínlódás után végre fel is tudja rakni a csoda archlinuxot, mert írt hozzá egy scriptet.

Ennek mi értelme van nem értem...


Az egyetlen windowsost meg folyamatosan 0-ba pontozzák az agresszív linux mániások.

Ez sokmindent elmond róluk.

2023. jún. 20. 15:59
 92/419 anonim ***** válasza:
97%

Kár, hogy téged nem lehet pontozni :( Amúgy én nem pontozok, ha vitatkozok valakivel, mert szerintem értelmetlen. A totál hülyeségeket pontozom csak le


Az arch linuxnak pont ez a lényege, hogy te csinálsz mindenz. Ezért nem ajánlják kezdő, ismerkedő usereknek

2023. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/419 anonim ***** válasza:
1%
Nem igazán hat meg a vergődésük, a Windows felhasználóinak száma magáért beszél. Még így, hogy fizetős, így is szinte mindenki azt használja, talán nem véletlenül. Persze, aki szereti sz.patni magát, hát lelke rajta, én inkább játszok egy jót, amíg ők szenvednek a "sudo apt-get"-tel. :D
2023. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/419 anonim ***** válasza:
97%
#93 "Egyél szart, 100 milliárd légy nem tévedhet!" :)
2023. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/419 anonim ***** válasza:
96%

93

Egészségedre!

2023. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/419 A kérdező kommentje:
Ennyi a szintjük. Mert ők a nagy parancssor varázslók. Mindenki más hülye, csak ők az okosak mert 1 évig tanulják egy oprendszer telepítését.
2023. jún. 20. 16:16
 97/419 anonim ***** válasza:
100%

96

Amúgy te észreveszed a stílusod? Te vagy a legaggresszívebb itt xd

2023. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/419 anonim ***** válasza:
0%
Már vártam, mikor lesz piros a százalékjelzőm. Ez az, pontozzatok leeee. YEAH! :D
2023. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/419 SIDLER22 ***** válasza:
97%

Azért azt tegyük tisztába, hogyha egy rendszerre a fejlesztők önkényesen vagy lefizetett alapon nem buildelnek egy játékot az nem a

cél-rendszer hibája. Oké?

Attól, hogy egy játékot nem buildelnek Linux-ra mert nincs kedvük meg a Microfos akár pénzt is ad ezért, az lécci ne a Linux hibája legyen már.

Ettől a rendszer nem lesz rossz meg használhatatlan.

Egyébként ha már a Linux gaming a téma:

Van egy játék, Veloren-nek hívják. VoxelRPG és saját game engine-re épül (voxygen), de egyébként Rust-ban írták az egészet.

A játékot grafikailag akkora skálán lehet állítani, hogy a legkisebb beállításokon egy krumplin is elfut kb, de a legnagyobbon egy RTX 4090-et is megizzasztana. Ezenkívül a játék annyira jól van optimalizálva, hogy szinte semmi processzor használata nincs. A videókártya dolgozza fel a folyamatok 95%-át.

Lehet, hogy a játék nem a legnépszerűbb meg legélvezetesebb és még béta fázisban van egyébként... De annyira jól van optimalizálva (és mivel open-source ezért még ennél is jobban lehetne ha valaki külön tervezi [mondjuk egy O3-as compiler optimalizációval]), hogy laggok és fagyások szóba sem jöhetnek benne. Én azt kívánom bárcsak minden játékot így írnának meg és nem úgy mint az Assassin's Creed-et, hogy gyakorlatilag van egy kiforrott engine, arra betesznek új modelleket meg pályát és kb "kész az új játék huszon ezer forintokért, vigyétek h...lyék!".

2023. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/419 anonim ***** válasza:
2%
99: Ha a Windows-ban megoldottál a Linux-os programok futtatását, fordítva ez miért nem megy? Kicsit le kellene szállniuk a Linux fejlesztőinek, és olyanná tenni a rendszert, hogy széles körben tudják használni. Nem mindenki informatikus, sokan csak használni akarják a gépüket, és persze értelmes dolgokra is, és nem bütykölni, meg annak örülni, ha sikerül kirajzoltatni vele egy kört. :D
2023. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!