Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti szoktátok kitakarítani a...

Ti szoktátok kitakarítani a laptopotokat?

Figyelt kérdés

Nekem 3 éve van meg a laptopom, néha már magától kikapcsolt (elég sokszor) és úgy döntöttem, hogy kitakarítóm. Még nem csináltam ilyet, szakemberhez nem akartam vinni, mivel itt, az oldalon olvastam, hogy 10K is lehet.

Így hát elkezdtem magam szétszedni, és kitakarítottam.

Mikor összeraktam nem indult el a Windows 10, aztán újra szétszedtem és a billentyűzet csatlakozója nem volt normálisan visszarakva.

Most már tökéletes, nem melegszik, most is arról írok.

Ti magatoknak takarítjátok, szakemberrel, vagy szoktátok takarítani?

Köszi ha végigolvastad :)



2016. júl. 19. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon a legegyszerűbb éj díjmenetes. Igaz ha nagyon szépen akarod kitakarítani érdemes venni kb. 1500 ft. sűrített levegőt. Minden apró lyukba be kell vele fújni, főleg a hűtőt kiportalanítani.
2016. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én kifújtam, egy ilyennel: [link]

A hűtőben nagyon sok por volt :D Ezek után biztos h nem fogom elvinni "szakemberhez", ha magam is meg tudom csinálni.

2016. júl. 19. 19:23
 3/4 Hominida ***** válasza:
Laptopot szétszedni nem egyszerű és nem veszélytelen, de ezek szerint te jól csináltad. Őszintén szólva, mivel mindannyian találkozunk olyan történetekkel, amelyek gondatlan szervizes munkáról szólnak, végső soron az a legjobb, ha magunk csináljuk. Ezzel viszont az a baj, hogy a szerelő mégiscsak ismer trükköket és csapdákat, és a gyárak nem túlságosan igyekeznek megkönnyíteni a készülékek szétszedését és javítását.
2016. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A laptop márkája Samsung.

1-2 videót néztem csak, hogy annyira ne rontsam el, de sikerült.

Most tesztelgetem a hőfokokat, de már az is nagyon jó, hogy a WASD alatt nem annyira meleg, ahol a kezem van.

Úgy gondolom, hogy elég lesz minden nyáron kitakarítanom.

2016. júl. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!