Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért nem...

Mi lehet a baj? Miért nem jeleníti meg az animációt? (rózsaszín dolog van helyette)

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 19:16
 1/6 tabaki ***** válasza:
Bravó. Bármikor tudsz még ilyen okosat kérdezni, vagy hetekig gyúrtál rá?
2016. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. aug. 5. 14:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél, ja mégse te paraszt :) Hetekig agyaltál ezen a válaszon? Nem ám segítenél inkább gyökérkedsz.
2016. aug. 5. 14:43
 4/6 tabaki ***** válasza:

MI nem jeleníti meg a MILYEN animációt, és MIFÉLE "rózsaszín dolog" van helyette?

Pusztán ezeket a jelentéktelen mellékkörülményeket mulasztottad el közölni, de persze az a paraszt, aki figyelmeztet rá, hogy értelmetlenséget kérdeztél.

Bizony, ez a gyökérkedés, nem ám a te útmutatásod, amellyel a segítő szándékú válaszadókat elküldöd a búsba:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pink

Tehát ebben a témában kéred a segítségünket. Meg leszek döbbenve, ha a precíz behatárolás után valaki még firtatni meri a részleteket, ahelyett, hogy azonnal ugrana a tökéletes válasszal.

2016. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké bocsánat hülye voltam, igazad van, de az a link mi?
2016. aug. 5. 16:46
 6/6 tabaki ***** válasza:

Az a "pink" keresőszó, amire a kérdésed alatt rá lehet kattintani :)


Egyszóval: Szerintem pontosítsd a kérdést. Nem tudom, hogy én akár egy kukkot is hozzá tudok-e szólni, de valaki biztosan. Valószínűleg szerencsésebb, ha új kérdésként írod ki, úgy jobban szem elé kerül.

2016. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!