Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó a sejtésem hogy tápegység...

Jó a sejtésem hogy tápegység halt meg a gépembe?

Figyelt kérdés

Neteztem, egyszer csak leállt a gépem.

Aztán próbált újraindulni, és 1 másodpercig tartott az egész, és megint leállt, és próbált újraindulni.

Amióta próbálom elindítani folyton egy pillanatra kapcsol be és leáll.

Hangot nem ad ki, égett szagot sem éreztem.

Mi lehet a gond?



2021. nov. 30. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hú... ez amúgy azt jelenti, hogy ezt a tápot akkor is cserére javasoltuk volna, ha jó lenne 😃

Rövid kábel = felső tápos elrendezés. Ez 10 éve teljesen eltűnt az ajánlható tápoknál. Mindenki alsó tápos hosszú kábeleket ad.

2021. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az igazából mind1 hogy a gépházban hol van a táp, mert egy 478-ezres tápot is beralhatsz egy régebbi házba.
2021. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra célzott vele, hogy az a táp nem épp mai csirke, ha még alapvetően felső tápos elrendezéshez szabták a kábel hosszát.
2021. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Képzeld, Seasonic S12G-650 tápom van ami már bőven alsó tápos elrendezése szánt, mégse ér el például a CPU 4+4 pines csatija a helyére szóval kénytelen voltam a VGA és a CPU hűtő fölött/mellett átvinni ami hadd ne mondjam qrva szépen néz ki egy plexis házban.

Egyedül az az egy kábel olyan rövid hogy nem lehet elvezetni az alaplapi tálca mögött, a többi ahhoz képest olyan hosszú hogy "körbe tekerhetem" a gépházat vele.

2021. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hálistennek csak a hosszabbítót kellett cserélni, és orvosolta a problémát!

Egyébként egy FSP Hexa 500w-os tápról van szó

2021. dec. 1. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!