Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open Office -vagy- Microsoft...

Open Office -vagy- Microsoft Office?

Figyelt kérdés

-Melyiket szereted jobban?

-Mi a külömbse'g a kettö között?

-Me'rt tartod jobbnak?

Elöre köszi!!


2010. aug. 6. 12:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudod, hogy jobb? Próbáltad mind a kettőt így összehasonlítgatni?...
2010. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a gond, hogy régi XP (Word) 97 volt a gépemen, azt vágta haza Microsoft, pedig eredeti volt. Eredeti Windows mellé ugyanarra a gépre nem lehet tört MS Office 2003-t vagy 2007-et használni, mert a Microsoft letiltja. Akkor pedig használhatatlan, még mellékletben sem lehet. Tört Windows, tört MS Office: úgy működik. A másik: 2003 nem volt kompatibilis a 2007-tel, nem ismerte fel. Ez is ismerős MS hozzáállás. Saját magával se kompatibilis. Viszont az OpenOffice-org mindennel kompatibilis, ez nagy előny. Első használat előbb teljesen le kell takarítani az MS Office összes maradványát Registryből is, aztán telepítés után rákattintani egy fájlra és Társítással alapértelmezetté tenni az OpenOffice-t. Attól kezdve beépül a rendszerbe, a Windows se cicózik vele.
2010. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !! mindenkit felpontoztam! :)
2010. aug. 6. 12:53
 14/37 anonim ***** válasza:

Egy kicsit régi, de a lényeg benne van: [link]

És ez a még profibb, az OxygenOffice: [link]

2010. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni: [link]
2010. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
2010. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszik:

"Összehasonlítva a piacvezető szoftverrel, az OpenOffice semmilyen szolgáltatásban nem szenved hiányt. Mindenképpen érdemes kipróbálni az OpenOffice-t mielőtt újabb pénzösszeget adományoznánk a Microsoftnak.".

2010. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
12:50: Ez nekem nagyon furán hangzik, mert nekem eredeti Vistám volt, "tört" Office-szal(amúgy mit kell rajta törni? én csak feltelepítettem, a kódot is beírtam neki és kész), és simán működött. Mindig tört Office-om volt, mindig működött(na jó, a régi, 3.1-re való Office megvan eredeti floppy-kon :D)...
2010. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Kis cég beperelte a Microsoftot, mire azok kivettek valamit a Word 97-ből. Ettől kezdve nem ismerte fel a 2003-as és a 2007-es fájlformátumokat. Akkor töröltem és megpróbáltam újratenni, ez se használt. Nálam betelt a pohár, Wordpaddal nem tudok dolgozni, váltottam OpenOffice.org-ra és nem bántam meg. Már töröltem az MS Offive-t, amikor küldtek valamit, de az már nem érdekelt. Ha egy multit nem izgat a kompatibilitás, az már öreg hiba. (12 59-es is ezt jelezte).
2010. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Bocs, 12 39-es hozzászóló is ezt jelezte.
2010. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!