Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open Office -vagy- Microsoft...

Open Office -vagy- Microsoft Office?

Figyelt kérdés

-Melyiket szereted jobban?

-Mi a külömbse'g a kettö között?

-Me'rt tartod jobbnak?

Elöre köszi!!


2010. aug. 6. 12:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Én OpenOffice-t, mert elég sokat dolgoztam benne ahhoz, hogy megszokjam. Annyira nem más, mint az MSO. Az iskolai tudásomat fel tudtam használni OO.o használat közben is.


Másrészt ha bonyolult dokumentumot kell szerkeszteni (pl szakdolgozat), akkor nem érdemes ilyen irodai programcsomagokkal bohóckodni. Sokkal alkalmasabb arra a LaTeX.

2010. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Pár hete voltam állásinterjún (programozás), és a főnök kérdi: "Debian megy, mert az alatt fejlesztünk?" O_O "Szerencsére Ubuntut használok, ami Debian alapú, úgyhogy nem lesz gond" :))


Szóval, ne általánosítsd az álláshirdetéseket. Amúgy nincs harag :)

2010. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy konferencia, ahol bejelentették, hogy önállósult kicsit más néven az OpenOffice.org. LifeOffice. Microsoft beadta a derekát, elfogadták a .odt formátumot, az MS Office 2010 már tudja kezelni.
2010. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
LaTeX??? Hát az olyan fos!
2010. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 17. 01:50
 36/37 anonim ***** válasza:

"kicsit más néven az OpenOffice.org. LifeOffice"

Mármint LibreOffice.


"LaTeX??? Hát az olyan fos!"

Hát utána akartam még írni, hogy érteni is kéne hozzá.

Itt egy jó kép: [link]

2010. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, természetesen LibreOffice. Az nem változtat azon a tényen, hogy sokkal jobb.
2010. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!