Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open Office -vagy- Microsoft...

Open Office -vagy- Microsoft Office?

Figyelt kérdés

-Melyiket szereted jobban?

-Mi a külömbse'g a kettö között?

-Me'rt tartod jobbnak?

Elöre köszi!!


2010. aug. 6. 12:17
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Naaagyon köszönöm :) (ujabb felpontoza'sok)
2010. aug. 6. 14:20
 22/37 anonim ***** válasza:
Na és ezek után melyiket választod?
2010. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Open Office! :))
2010. aug. 6. 16:19
 24/37 A kérdező kommentje:
Minden szinten szinte minden van Open Office-ban :)
2010. aug. 6. 16:20
 25/37 anonim ***** válasza:

Kicsit lassú a letöltése, de megéri türelmesnek lenni (99%-nál kicsit megáll). A Fórumán lehet kérdezni, sőt oktatási anyag is letölthető,

[link]

Jó munkát vele.

2010. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő ingyenes lenne akkor én tuti az MS Office-t ajánlanám(főleg kezdőknek). _Sokkal_ áttekinthetőbb, dizájnosabb. Gyorsabb vele a munka. Kipróbáltam az OpenOffice-t is és az a véleményem, hogy van még mit fejlődnie.
2010. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Látom már mindent leírtatok, annyit még hozzátennék, hogy a MS office a 2007-estől már tudja kezelni az odt formátumot, de ettől függetlenül még mindig az OpenOffice jobb és nagyon fontos a nyílt forráskód. Ubuntun OpenOffice a legjobb páros és még bűncselekményt sem kell elkövetni.
2010. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Egyértelműen OpenOffice. Az M$ office-ban bizonyos funkciók egyszerűen használhatatlanok (v legalábbis néhány doboz Xanax szükséges hozzájuk), az Excelben pedig szinte minden.
2010. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ubuntu alatt nekem is OpenOffice van, és mindenre azt használom, semmi gondom nem volt még vele.
2010. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

MS Office, eddig ahol dolgoztam egy cégnél sem használtak Openoffice-t illetve ha körülnézel az állásajánlatok között sehol se az a kérdés, hogy értesz-e az Openoffice-hoz, hanem az hogy értesz-e az MS Office-hoz.


A kezelésében éppen csak egy kis különbség van a régebbi verziós MS Office-hoz képest, de pont annyi, hogy ne legyen egyszerű az átállás, tabulátor kezelés például máshogy működik. Az új MS Office kezelőfelülettel pedig sokkal gyorsabban lehet dolgozni, ha megszokta az ember.


Ráadásul az Openoffice sokkal lassabb, tovább tart amíg elindul, több memóriát igényel, és még Java is kell hozzá.

2010. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!