Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/326 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre nem adtál kielégítő választ, csak félrebeszéltél. Okkal hiányoltam.
2016. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/326 A kérdező kommentje:

Viszont azt, hogy mégis HOGYAN értelmezi szerinted az operációs rendszer a szövegként tárolt számokat, nem sikerült sehogy megmutatnod. Ezen a ponton amúgy sok marhaságot mondtál már, teljesen ignoráns voltál a válaszokkal szemben, és néhol még lekezelően is fogalmaztál. Na EZ az emberek 99%-ának felcseszi az agyát. Az állítólagos "durva követelésem", ami mentes volt bárminemű sértéstől, és a legnagyobb "hibája" a "kéremszépen szépenkérlek" hiánya volt, csak ez után következett.


Szóval a mi stílusunkkal van a baj.. értem.



értsed meg valahogy hogy nem az számit hogy valaki szerint honyan értelmezi az operációs rendszer ezt meg azt hanem hogy ténylegesen hogyan értelmezi.

ez pedig ugyanaz lenne amit te gondolsz (feltéve ha ismered az eljárást) hisz - elvileg - ugyanarról van szó.

nem lenne egyszerübb ha elövennéd a tankönyvedet s elolvasnád magad?

minthogy nekem kelljen ide bemásolnom s utána ugy olvasd el?


magyarázd már el - kérlek - hogy ennek mi értelme lenne...


igy van a stililusotok lekezelő volt s ezekután én is lekezelő voltam.

már az első kérdésések is lekezelőek voltak mikor még a részemről nyoma se volt semmiféle lekezelésnek.

jó vicc hogy ti lekezelőbbek vagyok majd becsméreltek egyre durvábban, majd tlem bárgyu mosolt s kimeritő választ követektek.


a nektek dolgozó adósrabszolgákkal lehet megtehetitek ezt. velem nem.

2016. dec. 4. 16:11
 243/326 anonim ***** válasza:
100%

# 239/241 Időpont ma 16:05


És szerinted az oprendszer meg a program hogyan számol bármit? Nem a procin keresztül? :-)

2016. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/326 A kérdező kommentje:

#232 Tehát most azzal védekezel, hogy azért nem bizonyítod be a saját állításodat, mert a lehetetlent nem lehet bebizonyítani. Nem most láttad be, hogy amit mondtál, az lehetetlen?


ezzel az a probléma, hogy a témát amiről szó volt nem én állitottam hanem ti.

én végig azt mondtam, hogy nem igy kell megvalósitani mert ugy nem elönyös.


két külön témaként indult két különböző eljárásra.

egyik az egyik esetben elönyös másik a másik esetben.

ti a kettőt felcseréltétek s azóta követelitek, hogy bizonyitsam be az két eljárásról, hogy elönyösről abban az esetben is ami nem neki hanem a másiknak lenne elönyös.

én meg tiz oldalakon irom, hogy nem ebben az esetben ez nem elönyös. de nem fogjátok fel.

2016. dec. 4. 16:15
 245/326 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már békén a hülyéjét.

Ugyanazt a kört futjátok már sokadszorra. Csak lehúz a saját szintjére titeket.

Nem ér ennyit.

Fordítsátok inkább az időtöket egy kevésbé fogyatékosra. Ez nem tud és nem is akar tanulni.

Időpocsékolás minden neki írt szó.

2016. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/326 anonim ***** válasza:
100%

"értsed meg valahogy hogy nem az számit hogy valaki szerint honyan értelmezi az operációs rendszer ezt meg azt hanem hogy ténylegesen hogyan értelmezi. "

Jelen esetben, de, az számít, hogy szerinted hogyan értelmezi, mert az világos, hogy fogalmad sincs arról, hogy valójában hogy tudná értelmezni. Épp ez a vita alapja, hogy fogalmad sincs semmiről, egyetlen szakmailag korrekt állítást sem sikerült eddig leírnod. Szóval kíváncsi vagoyk, a te képzelt világodban hogy működik az operációs rendszer. mert biztosan nem úgy, mint a miénkban.

2016. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/326 A kérdező kommentje:

most meg már tankönyveket is be kellene másolnom.

csak mellékesem jegyzem meg ez a követelés már szerzői jogokat is sérthetne, ha teljesiteném.


korábban hivatkoztatok a gyakori szabályzatára.


nos tájékoztatlak hogy a gyakori szabályzata tiltja a böncselekményekkel kapcsolatos témákat, különösen a büncselekményre való felbujtást.


és ez sokkal sulyosabb szabály mint az hogy valaki válaszolni merészel a gyakorin egy alkérdésre, támogatva ezzel akérdésen belüli kérdés feltevés tilalmát, vagy ép a helyesirás szabályait szegi meg...

2016. dec. 4. 16:19
 248/326 anonim ***** válasza:
100%
...........
2016. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/326 A kérdező kommentje:

"És szerinted az oprendszer meg a program hogyan számol bármit? Nem a procin keresztül? :-)"


Olvasd már el a tankönyvet mielött alap dolgokra vársz megerősitést.

nem, nem fogok szerzői jogot sérteni és tankönyvet bemásolni.

2016. dec. 4. 16:20
 250/326 anonim ***** válasza:
100%
..............
2016. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!