Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
 271/326 A kérdező kommentje:
ferdítés, ferdítés, már az elején megmondtam, hogy nem bármilyen szám...
2016. dec. 4. 16:59
 272/326 A kérdező kommentje:

"aki meglát egy kézen járó embert az utcán, meg fogja kérdezni, hogy ugyan miért így közlekedik, mikor lábon járva sokkal egyszerűbb."


Asszem ott a lényeg. nekem eszembe nem jutna odamenni és kérdésekkel szekálni, netán igazolást követelni. Ugy jár ahogy akar, nekem speciel van elég saját dolgom, nem kell más dolgával foglalkoznom.

2016. dec. 4. 17:02
 273/326 anonim ***** válasza:
100%
Hát, most meg fogsz lepődni, de ez egy Q&A fórum, ahol pontosan az a lényeg, hogy "szekáljuk" a másikat a hatékonysági javaslatainkkal.
2016. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/326 A kérdező kommentje:

de valóban vannak ilyen emberek akik ha valami szokatlant látnak akkor követelik annak a magyarázatát, léte jogosságának igazolását, és diktálni akarják, az legyen ami nekik megszokott. és aki ellenáll azt becsmérlik. még súlyosabb retorziók is előfordulnak.

(lásd négerverés mert az ember bőre fehér, stb)

2016. dec. 4. 17:05
 275/326 A kérdező kommentje:

javaslatot irsz

de nem javasolsz hanem követelsz s becsmérelsz ha valaki nem engedelmeskedik.

mint az anyós aki megsértődik ha nem ott van a lakásunkban a cucc ahol szerinte lennie kell


ugy látom a javaslat fogalmi is mást jelent.


"javaslattal szekállás"


fura kifejezés de akkor nevezzük igy. mert önmagában a javaslat nem azt jelenti mint amit ti itt műveltek.


javaslat meg nem fogadására nem kell több oldalas igazolást benyujtani a meg nem fogadásának részleteiről, indoklással, stb.

2016. dec. 4. 17:07
 276/326 A kérdező kommentje:

általában az anyósok ilyenek.

vagy nő vagy

vagy pedig egy zseni

aki rájött ha ő ilyen akkor a felesége már nem lesz ilyen, hisz beelőztél.

2016. dec. 4. 17:09
 277/326 A kérdező kommentje:

el tudom képzelni, hogy az asszony pucolja a krumplit, te pedig nyuvasztod hogy ez igy nem hatékony.

látjátok, ez lett a következménye ennek a teljesitménycentrikus rohanó világnak, a gyakorin nyuvasztják az embert, hogy csinálja hatékonyabban, mert így több ezer millisecundummal késöbb irja ki a gép, hogy ready

2016. dec. 4. 17:11
 278/326 A kérdező kommentje:
én azonban makacsul ellenállok, s az én programom 2 másodperccel is tovább fut majd mint a tiéd. de még az is lehet, hogy hárommal!!!
2016. dec. 4. 17:13
 279/326 A kérdező kommentje:

hu. mi lesz most. 13 milliárd éves a világegyetem, senki se tudja biztosra, mennyi van még hátra, ezt a 3 másodpercet nem engedhetjük meg magunknak.

millió éveket elpazaroltunk a kezdetekkor, pl. ősember mivoltunkra, de ennek most vége.

2016. dec. 4. 17:15
 280/326 anonim ***** válasza:
100%
..............
2016. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!