Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
 281/326 anonim ***** válasza:
100%

# 267/280 Időpont ma 16:45


Én tudjam, hogy te mire gondolsz?

2016. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/326 anonim ***** válasza:
100%

"de nem javasolsz hanem követelsz s becsmérelsz ha valaki nem engedelmeskedik. "


Különbséget kell tenni aközött, hogy valaki nem engedelmeskedik, és aközött, hogy valaki a saját elképzelt igazságához ragaszkodik, amit alátámasztani is képtelen. A probléma itt a saját alkalmazkodóképességed totális hiánya, az, hogy képtelen vagy megérteni, amit a másik mond, és tévképzeteid vannak a világ, és az informatika működéséről, amiket, mivel tévképzetek, képtelen vagy földi érvekkel alátámasztani, de ennek ellenére is betegesen ragaszkodsz hozzá az észérvek ellenére is.


Sok olyan emberrel volt dolgom, aki furcsa, sajátos, mondjuk ki: borzalmas megközelítést alkalmazott a dolgokra. Elmondtam neki, hogyan célszerű, miken kéne javítani, hogyan nézzen a problémára. megértette, megköszönte, és ennyivel okosabban távozott. De te vitaképtelen vagy. Van egy híres bölcselet, valahogy így szól: Nem lehet abba a korsóba önteni, ami már tele van. A te korsód pedig tele van tévképzetekkel, te szentül hiszed, hogy helyesen tudsz dolgokat, amikkel kapcsolatban az igazság másutt rejlik. Te magad is leírtad már, hogy nem vagy tisztában egy processzor pontos működésével, és egy operációs rendszerével, mégis ragaszkodsz hozzá, hogy az nem úgy működik, ahogy mi mondjuk. Amikor pedig arra került a sor, hogy tisztázd a saját látásmódodat, akkor megpróbáltad azt kritizálni, ahogy mi hozzád állunk. Egy dolgot tisztázz magadban, de azt tisztázz jól: Semmit nem értesz. Az égvilágon semmit. Úgy szálltál bele egy vitába, hogy semmilyen megalapozott támpont sincs a kezedben.... Bár, szerintem ezzel te is tisztában vagy. Tökéletesen tudod, hogy fogalmad sincs arról, amiről beszélsz, ezért próbálod terelni a témát mindenféle mellékágakra. Mert a tényleges kérdésekre nem tudsz válaszolni. Ezért inkább ürügyet keresel arra, hogy ne is kelljen válaszolnod. Úgy állítod be a dolgokat, úgy kavarod a szituációt, hogy elkerülhesd a válaszadás terhét. Csak tudod, ez rohadtul feltűnő. Programozók vagyunk, nekünk az a szakmánk, hogy jól specifikált programokat valósítsunk meg, és ehhez nem ritkán kell összeszedetlen zagyvaságokból kiszűrnünk a programspecifikációt. Észrevesszük, ha valaki nem tudja mit beszél.

2016. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/326 A kérdező kommentje:

"tévképzeteid vannak a világ, és az informatika működéséről, ."


nekem?

talán én irtam, hogy a számitógép nem azt csinálja amire a programja utasitja, hanem valami mást???

2016. dec. 4. 18:13
 284/326 A kérdező kommentje:

"alkalmazkodóképességed totális hiánya"


előre is elnézést kérek, de nem fogok alkalmazkodni a korlátaitokhoz...

2016. dec. 4. 18:15
 285/326 A kérdező kommentje:

"betegesen ragaszkodsz hozzá az észérvek ellenére is."


hát ha az az észérv, hogy kirugnák a programozót, ha azt csinálná, amit egy amatőr otthon a saját gépén...

2016. dec. 4. 18:16
 286/326 A kérdező kommentje:

"Elmondtam neki, hogyan célszerű, miken kéne javítani, hogyan nézzen a problémára. megértette, megköszönte, és ennyivel okosabban távozott"


azt se tudod mivel foglalkozom, mégis célszerüségről beszélsz.

pedig ehhez az kellene, hogy teljes egészében megtudd mirőlvan szó, s aután adj tanácsot a célszerüségről. nem pedig egy gyakorin 3 dologoról ádáz vita keresztüzében elhangzó néhány példa alapján amiknek egy része nem is a konkrét helyzetről szól hanem csak annak a körülirásához egy részlet.


köszönöm ha ez alapján tikmálod a célszerüsége, de ilyen "segitségre" nem vagyok kiváncsi.

nem is emlékszem még ara se hogy kértem volna segitséget.

de ha kérek akkor olyantól fogok kérni aki veszi a fáradtságot s megvizsgálja egyáltalán miről van szó s csak utána adja a segítséget.

nem pedig két kötekedés között teszi azt kéretlenül, légbőlkapott adatok alapján, ugy hogy konkrétumként is több téma megy egyszerre...

2016. dec. 4. 18:21
 287/326 A kérdező kommentje:

"ragaszkodsz hozzá, hogy az nem úgy működik, ahogy mi mondjuk. "


bizony. ragaszkodom hozzá, hogy az a program fut ami benne van, s nem valami más. (kivéve persze pl. a külső wincseszter)

2016. dec. 4. 18:23
 288/326 A kérdező kommentje:

"kritizálni, ahogy mi hozzád állunk"


pedig az minden kritika fölött áll ugye?


ez az tájékozódás a helyzet megismerése nélkül kéretlen "tanácsokat" adni olyan helyzetre, amivel még probléma sincsen, néhány nanoszekundum miatt komplett másik nyelvre átfordítani egy 6000 soros fejlesztés alatt álló programot... és én ne legyen kritikus ilyen tanácsokkal szemben...

2016. dec. 4. 18:26
 289/326 A kérdező kommentje:

"Mert a tényleges kérdésekre nem tudsz válaszolni"


Többször leírtam, de úgy látszik nem elégszer: a tényeges kérdésekre válaszoltam, de lusták voltatok visszalapozni.

2016. dec. 4. 18:27
 290/326 anonim ***** válasza:
100%

Najó, mostmár tényleg megkérnék mindenkit, hogy jelentse a kérdést, ha elegen kérjük törölni fogják.

Rohadtul semmi értelme ekörül az idióta körül körbe-körbe forogni egyhelyben.

2016. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!