Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/326 A kérdező kommentje:

ha tiz sorban le tudod irni akkor mi tart vissza tőle?

ugyes vagy. én nem vagyok igy benne a programozásban igy nekem tovább tartana. ennyi. de ez még semmit se bizonyit.

2016. dec. 3. 18:54
 62/326 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már szegényt, nem ért hozzá, kezdőnek sem nevezném, semmilyen kódot nem tudna megírni, logikai alapokkal sincs tisztában és az értő olvasásnak is híján van.

Folyton az operációs rendszert emlegeti, mintha a programnak a számításoknál az operációs rendszer segítségét kellene kérnie:

- Szia Operációs Rendszer! Kérlek add össze a 6-t meg a 7-t. - kérdezte a program.

- Szia Program! Az eredmény 13. - válaszolja az Operációs Rendszer.

- Köszönöm. Most szorozd meg 10-el.

- 130.

- Köszönöm.

Az informatika alapjaival sincs tisztában.

2016. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/326 anonim ***** válasza:
100%
Nem is nekünk kell itt bármit bizonyítani, te írogatsz itt olyasmit, ami a komplett szakma álláspontjával megy szembe. Oh, hogy ezt már rég megcsinálták? Mutass már egy forrást, kérlek.
2016. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/326 A kérdező kommentje:
eleve nem csak összeadásról volt szó. szorzásról is osztásról is és rengeteg más matematikai műveletekről. de ha te tíz sorban le tudod írni ezeknek a kezelését, hát akkor hajrá.
2016. dec. 3. 18:55
 65/326 anonim ***** válasza:
100%

Hallod haver, most kéne elengedni ezt a dolgot és befejezni az okoskodást, ha nagy alap dolgokkal, mint például a számábrázolás sem vagy tisztában.

Oldalról oldalról egyre jobban csak égeted magad, kezd nagyon gáz lenni a dolog.

2016. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/326 A kérdező kommentje:
hát megnézném azt a programot ami operációs rendszer nélkül fut...
2016. dec. 3. 18:56
 67/326 anonim ***** válasza:
100%
#62 Ha nincs tisztában semmivel, akkor elkönyvelem tudatlannak. De hogy még ezen felül szent meggyőződése, hogy ő tudja a tutit, az végképp irritáló.
2016. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/326 A kérdező kommentje:

Nem is nekünk kell itt bármit bizonyítani, te írogatsz itt olyasmit, ami a komplett szakma álláspontjával megy szembe. Oh, hogy ezt már rég megcsinálták? Mutass már egy forrást, kérlek.


a win7 képes rá. de a forráskódját sajnos nem másolhatom be. a linux is képes rá. annak nyilt forráskódja van, de sajnos most azt sincs érkezésem bemásolni. keressem meg a linkjét vagy megkeresitek magatok?

2016. dec. 3. 18:58
 69/326 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai cikket mutassál kérlek, ahol ilyesmit állítanak. mert én akárhogy keresem, csak olyasmit látok minden szakmai tudományos cikkben, hogy az ilyesmi lehetetlen.


Oh amúgy:

"hát megnézném azt a programot ami operációs rendszer nélkül fut..."

Az operációs rendszer egy program, ami operációs rendszer nélkül fut. Tessék.

2016. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/326 A kérdező kommentje:

" mintha a programnak a számításoknál az operációs rendszer segítségét kellene kérnie"


Én nem kételkedek a te tudásodban. Szerintem te pontosan tudod mire gondolok, hogy a program futásának alapfeltétele az operációs rendszer megléte. Azért próbálsz hülyeségeket a számba adni, mert már nincs valós ellenérved.

2016. dec. 3. 19:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!