Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/326 A kérdező kommentje:
19:07 nem lenne egyszerübb, ha nem olvasnád a kérdést s nem irnál bele? csak azért töröltetnéd mert olyasmihez irsz amibe nem akarsz irni? van egy javaslatom: aki nem akar irni az ne irjon. ha senki más se akar irni akkor le fog állni a párbeszéd. magammal nem fogok elbeszélgetni. de ha valaki ir akkor kérem ne olyan irjon aki töröltetni akarja a kérdést ha kifogy az érvekből, vagy ha nem tetszik neki, hogy általa számba adott de tőlem el nem hangzott, általam lehetettlennek tartott elképzelésekre nem irok konkrét példát.
2016. dec. 3. 19:13
 82/326 A kérdező kommentje:

"Te tettél arra utalást, hogy minden programnak szüksége van operációs rendszerre, erre modntam, hogy az operációs rendszer is egy program, és nincs alatta másik operációs rendszer, mégis működik. Az erre adott válaszodat minősítettem, miszerint ennyire idióta emberi lény nem lehet. Azzal kívánod igazolni hogy minden programnak szüksége van operációs rendszerre, hogy ha törlöd a programot magát, már nem működik? Nem érzed, hogy totális baromságokat beszélsz?"


Csakhogy én nem feltétlenül alatta fuó operációs rendszerre gondoltam. 1 azaz egy darab operációs rendszerre van szükség (legalább) egy gépen. erről beszéltem, csak te kiforgattad a szavaimat. de ha nem haragszotok most egy darabig nem irok, amig eldől hogy törlik e a kérdést, mert nemhogy 1 napig nem fogok dolgozni azért hogy töröltessétek, ez után egy hozzászólást se írok amig ki nem derül törlik e vagy se. döntsétek el mit akartok. töröltetni vagy se. ha töröltetni akarjátok akkor ne kérdezzetek többet, illetve kérdezni lehet válaszolni már nem fogok. ha van aki nem karja töröltetni azzal folytatom ha akarja de nem itt, egy jelenleg bizonytalan sorsu helyen hanem máshol, ahol fel se merül annak a törlése. szóval nyilatkozzatok. lehet priviben is, azt biztos nem fogja töröltetni egyikötök se.

2016. dec. 3. 19:18
 83/326 anonim ***** válasza:
100%

Mivel racionális szám felírható két egész szám hányadosaként, egész számokat pedig lehet pontosan ábrázolni, ezért a racionális számok ábrázolása könnyedén megvalósítható. Viszont a decimális értéke ettől még nem eltárolható. Az irracionális számok meg végképp nem. De a racionális számok megvalósítása sem úgy történik, hogy karakterkódot tárolgatunk, az ugyanis konkrétan sehova nem vezet. És egészen biztos vagyok benne, hogy egy operációs rendszer sem dolgozik így a számokkal, mivel a legkevésbé sem hatékony.


A probléma, hogy eddig egyetlen egyszer sem sikerült olyasmit írnod, aminek lényegi valóságalapja lenne. Mégis ragaszkodsz hozzá, hogy igazad van. Ez viszont egy olyan terület, ahol vagy bizonyítod az igazadat, vagy csöndben maradsz. Te láthatóan nem kívánod az utóbbit választani.

2016. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/326 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy gép? Egy program futtatásához nem feltétlen kell operációs rendszer, nézd meg pl a microcontrollereket. Azokon is programot futtatsz és ha nem is mindegyiken, de általában nincs rajtuk OS.

Persze azokon nem lesz grafius felületed ahol húzogathatod az ablakokat... a szálkezelésről nem is beszélve.

2016. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/326 A kérdező kommentje:

"De a racionális számok megvalósítása sem úgy történik, hogy karakterkódot tárolgatunk"

Mindig úgy történik, ahogy ép csináljuk. De léci döntsétek el végre, hogy töröltetitek e ezt vagy sem. nem akarok azért irkálni, hogy legyen mit töröltetnetek.

2016. dec. 3. 19:26
 86/326 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig úgy történik, ahogy ép csináljuk."

Fogd már fel b#zdmeg, hogy nem...

2016. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/326 A kérdező kommentje:

"Mi az hogy gép? Egy program futtatásához nem feltétlen kell operációs rendszer, nézd meg pl a microcontrollereket. Azokon is programot futtatsz és ha nem is mindegyiken, de általában nincs rajtuk OS.

Persze azokon nem lesz grafius felületed ahol húzogathatod az ablakokat... a szálkezelésről nem is beszélve."


Látom nem birjátok ki hogy ne kérdezztek olyan felületen, amit töröltetni akartok.

Nos én megnézném, operációs rendszer nélkül hogyan fogsz mikrokontrolleren stringet kezelni. Olyan fejlett annak a gép nyelve, hogy string is van rajta?

2016. dec. 3. 19:28
 88/326 anonim ***** válasza:
100%
wtf......................
2016. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/326 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, hozzászólásról hozzászólásra egyre jobban bizonyítod, hogy abszolút nem értesz a témához.

Semelyik részéhez, szerintem egy hello worldnél tovább egy nyelvben sem jutottál.

Fejezd be.

K#rva "cringy" ez már...

2016. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/326 anonim ***** válasza:
100%
#88: Érzed már azt, amit #18-ban írtam? :D
2016. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!