Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti is kísérleteztek...

Lányok! Ti is kísérleteztek fiatalként a hajatokkal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy saját kezűleg, szülő által vagy fodrász vágta.

Nagyon rövidet, tüsi, felnyírt stb.?

Szerettétek vagy sem?

Ilyen sztorik jöhetnek. De ha úgy van hogy ismerősnek is volt ilyen sztori jöhet.


2021. júl. 7. 14:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi fétist egy helyen.
2021. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kísérleteztem hajfestéssel, de pórul jártam.

Mint kiderült allergiás vagyok az ammóniára, és kb. fél év kellett, hogy a fejbőröm rendbe jöjjön, mert darabokban hámlott.

2021. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Sajnállak de legalább tudod hogy nem lehet festett hajad. Addig mi volt a hajaddal kellett vágni belőle így ?
2021. júl. 7. 18:33
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

#2 vagyok.

Festem azóta ammóniamentessel, viszont ennek ellenére lett egy fejbőrbetegségem.

Kellett vágni, mert nekem extrán száraz, göndör, és könnyen törik. Így, hogy volt ez az allergiás gubanc, így ugye rontottam rajta, és kellett vágni belőle sajnos.


Azóta ragyogó vörös a hajam, havonta festem, és úgy vigyázok rá, hogy 3 havonta vágatok belőle. Magamnak festem otthon, de többet nem kísérletezek, amikor váltottam erre a színre, fodrász segítségét kértem eleinte. Szerintem a kísérletezések nagyban függnek attól, hogy kinek milyen haja van. Volt olyan ismerősöm, aki tényleg bármit csinálhatott a hajával, szép és egészséges maradt. Viszont a legjobb barátnőm meg szőkére váltott a barnából (otthon), és darabokban tört le elöl a haja.

2021. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Vágni nem vágtam, csak hátul alúról egy-egy tincset dátummal kis tasakban elraktam.

Festegettem szinező habbal minden félére. 8.os ballagás előtt néhány nappal csak úgy az egészet rózsaszínre. Anyukám nem volt otthon, de nem akadt ki egyáltalán. Volt zöld, piros, lila, vörösnek induló sötétbarna.

2021. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú én elég keményen nyomtam annó a festést.

Vágni nem vágtam , de rendszeresen festettem magamnak.

Kezdetben a fodrász rakta bele a szőke melírt, majd vettem egy melírsapkát, 12%-os oxit és én folytattam. Úgy emlékszem mindig jó lett (Vastagszálú a hajam, nem lett baja).

Majd volt, hogy vörösre/feketére festettem. Volt olyan hogy csak elől volt 2 szőke tincs, azt is én csináltam. Középsuliban volt fekete-pink, és jelenleg fekete-piros. Ezeket mar fodrász csinálta. (De már jócskán túl vagyok a tinikoron)


Vágás terén is volt jópár frizurám, de azokat mind fodrász csinálta.

2021. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ment a zöld.
2021. júl. 7. 20:10
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos vágtam elég sokáig amíg be nem nőtt a fejem lágya.

Sőt arra is emlékszem hogy nem egyedül hanem felváltva vágtuk egymás haját egyik osztálytársammal.


Ő fiú volt és én vágtam az övét és meg az enyémet. Valami borzalom volt mert megbeszéltük hogy ugyanolyat "vágunk" magunknak.

Szegény szüleim nagyon kiakadtak

2021. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen hátul felnyírattam a hajam, 17 évesen pedig a természetes szőkéből platinaszőke lettem. Ennyi volt, nem is nevezném kísérletezgetésnek, mert mindkettőt régóta terveztem, egyébként még mind a kettő megmaradt felnőtt koromra is és nem is szeretnék változtatni rajtuk.
2021. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8as mit értettél azon hogy ugyanolyan csináltok egymásnak? Milyen frizura lett hogy szüleid kiakadtak?
2021. júl. 16. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!