Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyatosan tetszik egy haj...

Iszonyatosan tetszik egy haj stílus, de mindenki szerint nem illik hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A hajam színe világosbarna, és egy kicsit váll alá ér.

Amilyen hajat szeretnék az fiús kategóriába tartozik (haj stílusokhoz nem értek)

De akárkinek kértem ki a véleményét, mindenki azt mondta nem illik hozzám/ az arcomhoz stb..

Most nem tudom mit csináljak, hadjam vagy vágassam.

A fejem állítólag kerek, de én kereknek és "Kövérnek" látom.

Sokak szerint a hosszú, kiengedett haj illik hozzám, de engem már 1-2 éve idegesít, hogy túl nagy..

Előre is köszönöm a válaszokat



márc. 25. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek aplikációk, melyek a klf. frizurákat társítják a fejedhez.


[link]


Egy tisztességes fodrász kellene, aki segítene neked ebben.


Miért nem próbálod meg először a váll fölötti hosszúságot, oldalt elválasztva, ami kicsit hosszítja az arcot?


Alaposan járd körül a témát.

A fejformádon is múlik, hogy jól áll-e. Ha hátul laposabb a koponyád, akkor nem előnyös a nagyon rövid haj.

márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rövid hajat akarsz? Szerintem próbáld ki előbb a bob fazont, ez a kb állig érő hajat jelenti. Elég rövid, nagy változás, meglátod hogy tetszik. Aztán ha ez bejön, akkor jöhet a még rövidebb.

A rövid haj szerintem egy olyan dolog, ami ha egyszer beférkőzik az agyadba, akkor nem hagy nyugodni, és előbb-utóbb úgyis kipróbálod. Velem is ez volt, elég drasztikus hajvágásom volt egy éve, teljesen rövid lett. Sok szempontból nehezebb mint a hosszúval, nagyon hülyén tud beállni, nem lehet összefogni. Úgyhogy én pl beláttam, hogy nem jött be ez a próbálkozás. Ugyanakkor a hajban az a jó, hogy visszanő. Nagyot veszíteni nem tudsz vele.

márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy ideje bob fazonú a hajam csak azóta megnőtt 3-5cm. De nekem az is hosszú volt, folyton idegesített, h össze vissza lóg.

És ezek a hajstílusok közül gondolkodom: Quiff, Spiky faux, Hawk

márc. 25. 23:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak döntened kell, hogy úgy is büszkén viseled-e ha a többség szerint hülyén nézel ki vele
márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A short bobnak van olyan verziója is, mikor a hátulját felnyírják a hajadnak, és előrefelé hosszabbodik egy kicsit, hogy az arcodat keretezze kb. állig érően. Így a hátulja beleborzolós lesz, sőt, akár géppel is belenyírnak az aljába (fejformától is függ, ehhez megint egy jó fodrász kell, akiben megbízol). De nekem pl. volt ilyesmi hajam, pedig kerek dagi fejem van, és jól állt, szóval van remény. :)


Én kezdetnek valami ilyesmivel próbálkoznék. A borzolósan rövid hátuljával is fogsz eleget szenvedni, hogy jól álljon, szóval tesztnek is jó, hogy lenne-e egyáltalán türelmed a fiús frizurák napi szintű karbantartásához :D, meg hogy egyáltalán te mennyire érzed magad komfortosan attól, hogy a tarkódon nincs haj kb. De elöl meg megmarad az arcot keretező rész, így a "mindenki" véleményét is leszerelted ezzel kapcsolatban. :)

Aztán, ha bejön, lehet tovább rövidíteni, a fokozatossággal jobban elfogadja mindenki.

De kezdetnek mindenképp egy fodrász kell, akiben megbízol.

márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri egyszer megpróbálni, akkor megtudod, hogy érzed magad vele, ha nem tetszik, a hajad gyorsan megnö.

Nekem eredetileg derékig érö hajam volt, levágattam 2 cm-esre, azt hottem, szeretni fogom. De nem igazán éreztem úgy, hogy ez az, amit akarok, ezért utána újra megnövesztettem, de legalább tudtam, a rövid haj nem az én müfajom.

A barátnöm ugyanígy csinálta, a különbség csak annyi, hogy azóta is egész rövid a haja, neki bejött.

márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
"gyorsan megnő" - vagy nem, nekem pl krvára nem lett hosszabb soksok év alatt, mert folyton törik, így minden egyes vágással csak egyre rövidebb
márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
F vagy N vagy?
márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

20l vagyok kedves utolsó

Kedves 5 válaszoló, türelmem/energiám lenne karban tartani rövid hajat hisz mikor megtanultam érthetően beszélni én már akkor rövid hajat akartam, és meg is kaptam (imádtam) egészen 13-14koromig volt rövid utánna el kezdtem növeszteni amit félig már megbántam

márc. 26. 16:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg egy fodrász véleményét, ha azt mondja hogy ne én rá hallgatnék. Mások azért mondhatják neked azt hogy ne, mert hosszú hajjal szoktak meg téged. És a rövid hajat a többség nem szereti nőkön.

De próbáld ki, úgy is vissza nő

márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!