Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyatosan tetszik egy haj...

Iszonyatosan tetszik egy haj stílus, de mindenki szerint nem illik hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A hajam színe világosbarna, és egy kicsit váll alá ér.

Amilyen hajat szeretnék az fiús kategóriába tartozik (haj stílusokhoz nem értek)

De akárkinek kértem ki a véleményét, mindenki azt mondta nem illik hozzám/ az arcomhoz stb..

Most nem tudom mit csináljak, hadjam vagy vágassam.

A fejem állítólag kerek, de én kereknek és "Kövérnek" látom.

Sokak szerint a hosszú, kiengedett haj illik hozzám, de engem már 1-2 éve idegesít, hogy túl nagy..

Előre is köszönöm a válaszokat



márc. 25. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezz meg több fodrászt is, de ahogy eddig írták visszanő, majd meglátod, hogy milyen.
márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt csináld, amihez neked kedved van :), a külső vélemények jók gondolatébresztőnek, de mégis csak a te hajadról van szó.

Tetszik a fentiekben említett fokozatos megközelítés is, de előfordulhat, hogy nem ezt akarod. Erre az esetre:

1. Szerintem először is keress egy fodrászt a projekthez. Olyan kell, aki jó rövid hajat vágott valaki más(ok)nak, mármint neked tetszik az eredmény. Szerintem nem ciki az utcán se megkérdezni, ha látsz ilyet, hogy ki a fodrász, ajánlja-e.

2. Menj el a tuti kiszemelt fodrászhoz, mutass neki pár képet, amik tetszenek, és kérdezd meg, ebben a hajhosszban és stílusban ő mit javasolna neked, ami jól állna, módosítana-e valamit, ami az arcformádhoz előnyösebb lenne, stb.

3. Ha egy nevezőn vagytok, vágass, ha nem, keress másik fodrászt. (...ahol a "levágja, de nincs meggyőződve róla" nem ér pontot, de ezt a beszélgetésből is érzed, meg konkétan rá is kérdezhetsz. Olyan ne vágja a hajad rövidre, aki szerint nem fog neked jól állni, mert tényleg nem fog.)

márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!