Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkít a fodrász?...

Hogyan szőkít a fodrász? Illetve pakson ki a legjobb fodrász?

Figyelt kérdés

Hogy tudja a fodrász úgy kiszőkíteni mondjuk a fekete hajat, hogy az ne törjön és ne károsodjon nagyon?

töb esetben is láttam és hallotam is ilyenről, csak nemtudom hogy lehet, mert énis szeretnék szőke hajat.

LÉcci olyanok írjanak, akik tudnak erről valamit :)


2011. jan. 13. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

egy hete csináltattam meg, egy éve festettem fekeére a hajam most szokitettem ki fodréssszal. ahogy rákente eloször sárgás piros lett majd egyre jobban szivta ki, és ezután festett rá sötétszökét. a sárgás miatt nem lett tökéletes szőke, egy alkalom alatt nem lehet megszabadulni a feketétol és szőkének lenni! várni kell egy hónapot és utána ráfesteni ugyanazt a szint és kész:)

nekem nagyon profi a fodrászom, egyáltalán nem roncsolodott a hajam! ha nem hozzáértő ember csinálja, több 10 centi letöredezik, száraz lesz és nehezen kezelhető, és hullani is elkezdhet. rengeteg ilyen rémtörténetet hallottam féltem is megcsináltatni de nem bántam meg, a hangsuly a profi fodrászon van:)

2011. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!