Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyíregyházán szerinted ki a...

Nyíregyházán szerinted ki a legjobb fodrász?

Figyelt kérdés

Nem találok rendes fodrászt. Most is az egyik vágott bele fokozatot, de rémes, mert a felső réteg kikandikál, hiába egyenesítem, másnapra már nagyon gáz. A leghosszabb réteg meg olyan csepüs..

És nem száraz a hajam, ápolom rendesen..


2011. szept. 20. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Gedeon bácsi! :D
2011. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Amikor arra járok,akkor én.:)
2011. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elég közhelyes ez a Gedeon bácsi szöveg...ennyire futotta?!

A másik hozzászólást inkább nem minősíteném..mindenki jobban jár.

2011. szept. 20. 12:04
 4/14 anonim válasza:
0%
Ne is minősítsd.Nem megy az neked.:)
2011. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Istenem, mennyi paraszt van itt. Nem lehet semmit sem kérdezni anélkül, hogy ne legyen 1-2 tuskó, aki nem tud magával mit kezdeni, elnyomja a környezete és ezért itt próbálja tenni a "nagyfiút". Tök egyszerű kérdést tettem fel, a helyiek tudják is rá a választ...aki meg nem tud érdemben hozzászólni, bírja ki valahogy, hogy nem szól bele..
2011. szept. 20. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Kaptál egyáltalán választ attól akitől vártad? nem! én a Gedeon bácsival igaz nagyon gyengus voltam de azért még nem kell bekapni! a humort is érteni kell nem csak észrevenni hogy ott van..

Amúgy sztem olyan hogy legjobb fodrász nem hinném hogy lenne mert a fodrászok kinek jól kinek rosszul csinálják meg a haját! lehet ha elmennél egy űber fodrászhoz az se lenne jó mert vmit az is elrontana :S És egyébként is ha már ide ír vki hogy egy jó fodrász kellene neki mert Nyíregyházán nem igazán talált eddig az nem igazán fog ezután sem. Na mindegy, tök mindegy..

2011. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nem fogok jó fodrászt találni? Velem van akkor a baj? Megáll az agyam...

Én egy 4ezres fodrászban csalódtam, de várom az itteni sztárfodrászokról a tapasztalatokat. Mert rászánnék 8ezret is, ha tudom hogy jó munkája van valakinek és nagyon jó szerekkel dolgozik..( 8 ezer Szabolcsban annyi, mint Pesten 12-15ezer..)

2011. szept. 20. 13:17
 8/14 anonim ***** válasza:

( 8 ezer Szabolcsban annyi, mint Pesten 12-15ezer..)

----------------------------------

Csak hangosan gondolkozom:

"A mindenit! :O fodrásznak kellett volna tanulnom! most jó gazdag lehetnék főleg Pesten! nem semmi!"

2011. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Okoska! mivel pesten több az átlagkereset (a tényleges, mert amit a politikusok hisznek átlagkeresetnek, az nem úgy van valójában). Csak azért írtam ki, mi mennyinek számít, hogy egy pesti ne kössön belém, hova akarok én 4-5-6 ezerért normális hajat...

De kérdés törölve! Hülyékkel nem vitázok :)

2011. szept. 20. 14:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Tényleg hülye vagyok! :O Istenem segíts! mi lesz így velem? valaki segítsen mert hülyén is halok meg! Úr isten! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Most jaj nekünk szerencsétlen hülyéknek..

De mielőtt hülyén halnánk meg megcsináltatom én is a hajamat 15000 Ezerért :D [link] Jó lett?

Bocs de ha már így lehülyéztél bennünket ez a minimum. :)

2011. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!