Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez nem gázos? Hnap megyek...

Ez nem gázos? Hnap megyek partyzni, de eléggé sok a pattanás a képemen, így gondoltam bekenem vmi alapozó vagy mivel?

Figyelt kérdés

:D


kicsit b.zis ,de tényleg zavaróak ,már voltam vele pár dokinál még nincs jelentős javulás

18f


2011. dec. 30. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Az alapozót csak akkor érdemes használni, ha tényleg precízül fel tudod vinni, profi módon. Mert ha amatőrként próbálkozol vele, akkor nem hogy takarni fog, hanem még inkább kiemeli a ragyákat. Sok elfuserált képű plázabiccset láttam már egy rakat bénán felvitt alapozóval, és borzasztó röhejes volt a látvány.

Ezalól nem kivételek a fiúk sem.

2011. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Más választásod nem maradt,bármit teszel az látszani fog.Az alapozót úgy vidd fel,hogy vizes szivacsot használsz ezáltal hígítja,jobban eloszlatható és nem! látszik látványosan.Az előző hozzászólónak,meg kell találni a nem vakolatos alapozót és oda kell figyelni a felvitelre.De ez nem jelenti azt,hogy nem lehet szépen felvinni.A nyakad se felejtsd ki,elüt.
2011. dec. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább legyél ragyás,minthogy fiúként alapozót használj.
2011. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

a volt pasimnak is nagyon csúnya volt a bőre mikor összejöttünk és neki sem használt semmi aztán ajánlották a roaccutan nevű gyógyszert amit 1 évig szedett és gyönyörű lett tőle a bőre. Teljesen eltüntette a régi pattanásainak a nyomát is. Persze vannak mellékhatásai(pl bőrszárazság, hámlás, és egyéb dolgok) , de szerintem mindenképp megéri.


Hát figyu kend le őket és, ha nem látszik, hogy van rajtad akkor nem gáz. De napfényben nézd meg, mert a lámpafény ápol és eltakar.:D Ha látszik akkor inkább ne..


remélem tudtam segíteni. :DD

2011. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és mióta leállt vele ,nem is jöttek vissza a gondok?
2011. dec. 31. 16:16
 6/7 Pepebaba ***** válasza:
Egy fülpiszkálóval kkend be őket szemcseppel és nem lesz piros!
2011. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, neki nem jött vissza SEMMI. De barátomnőmnek se jött vissza semmi ő pedig csak 3 hónapig szedte és neki is nagyon csúnya volt a bőre... :)
2012. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!