Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Boszalmas lett!

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál és a melírozott hajam be lett festve szőkére és most borzalmasan néz ki!mint az albínóknak,alul talán nem olyan rossz de felül sárga! és nagyon fehér!ez ellen mit lehet tenni?
2012. júl. 11. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a szőke? mert akkor visszafesthetnéd eredeti hajszínedre otthon,ha nem tetszik. Vagy elmész egy másik fodrászhoz hogy csinálja meg normálisan.

Mindenesetre olcsón nem fogsz kijönni:)

2012. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Vegyél rá hamvasítót! Ha bemész egy fodrászellékesbe ott biztosan segítenek neked és elmondják,hogy csináld.
2012. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
és mikor lehetne ezt megcsinálni,félek h kihullik?
2012. júl. 11. 15:33
 4/19 anonim ***** válasza:

dehogy,egy újrafestéstől nem fog kihullani.

Rengeteg ember jár úgy hogy nem sikerül a hajszíne,sőt elrontja a festék és már aznap újrafesti:) Én is voltam így.Egyszer belefér.

2012. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
akkor milyen színűre fessem?:S félek h még az is belerondít,eredeti hajszínem sötét szőke,abba lett világos szőke melír festve és most világos szőke az eredeti de vannak benne sárga csíkok:S akkor milyenre fessem,mit ajánlotok?://
2012. júl. 11. 17:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is festettem újra, volt, hogy 2 napon belül 2x. Amúgy nem biztos, hogy tehet róla a fodrász, hogy sárga lettél, attól függ, milyen volt az eredeti hajszíned
2012. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

akkor egyszerű ne fesd,hanem vegyél egy baromi erős hamvas színezőt. Nem fog változtatni a színén a hajadnak,csak hamvasít,de nem úgy mint a sampon ami lószart is alig ér:)

BES Hi-Fi-t tudsz beszerezni? Van a környékeden fodrászkellékes? Mert az még csak nem is fog károsítani mert természetes összetevőkből áll össze,én hajfestés után és 2 hajfetés között is használom a palaszürke árnyalatát. Próbáld ki!

2012. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Milyen hamvasítót vegyek?kb mennyibe kerül?Van fodrászkelléles a környéken.
2012. júl. 11. 19:19
 9/19 anonim ***** válasza:

ez nem hamvasító,ez hajszínező,de van hamvas/szürke árnyalatai amik kiütik ezt a sárgát!

BES Hi-Fi ez a neve,palaszürke az árnyalat,de ha nincs mond meg szürke/ezüst színezőt szeretnél.

Oxi elég 9es hozzá szerintem,de ezt majd megmondják.

2012. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

melyik a jó?: [link]


vagy esetleg ez? [link]

2012. júl. 11. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!