Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Boszalmas lett!

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál és a melírozott hajam be lett festve szőkére és most borzalmasan néz ki!mint az albínóknak,alul talán nem olyan rossz de felül sárga! és nagyon fehér!ez ellen mit lehet tenni?
2012. júl. 11. 10:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
de már az oxi is roncsolja a hajat,azt külön kell venni hozzá?
2012. júl. 11. 19:36
 12/19 A kérdező kommentje:

ebből: [link]

ilyet lehet csinálni?: [link]

mint amilyen Pixie Lottnak is van.

Vagy ha palaszőkével színezem milyen lesz?

2012. júl. 11. 19:39
 13/19 anonim ***** válasza:

ha palaszürkét választod nagyon erősen hamvas lesz a hajad,de amúgy a te hajszíned és a belinkelt képen lévő csaj hajszíne között nincs is semmi eltérés szinte?

Amúgy más színt nem tudok neked ajánlani sajnos,hiába linkelted be mert csak ezzel az árnyalattal van tapasztalatom:(

Már 10 percre keresem milyen a rohadt hajszínem színezés után,de nem találok rá fotót..:/

2012. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
a 2 kép között van eltérés,az enyém sárga,az övé pedig hamvas szőke
2012. júl. 11. 20:57
 15/19 anonim ***** válasza:
hát neki max a töve hamvas,többi rész mind sárgásbarna neki is:)
2012. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg csak a töve,de szerinted én ezzel a hamvasítással el tudnék érni egy hasonló színt?
2012. júl. 12. 00:30
 17/19 A kérdező kommentje:
Volt itthon hamvasító sampon,kb 4 óráig rajta volt..most bekékült,csodás...de a sárgaság vmennyire eltűnt..
2012. júl. 12. 03:32
 18/19 anonim ***** válasza:

úristen 4 órát??:D Minek?:D

Menj el szerintem vegyél egy színezőt mindenképp ma,ott lesznek eladók segítenek majd neked mi a fejednek a legjobb:)

2012. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Lusta voltam lemosni:D ma megmostam és mostmár jó,kicsit hamvasabb,úgyh sztem nem veszek,de köszi mindent:) mondjuk még mindig nem vagyok megelégedve a színével,mert sztem nagyon nem illik hozzám és nagyon elüt a szemöldökömtől.:/
2012. júl. 12. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!