Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémam van mihez kezdjek?!

Ekcémam van mihez kezdjek?!

Figyelt kérdés
Csak a terembe jártam le edzeni magamat és tessék...a karomon kijöttek ma reggel ilyen viszkető kiütések és nehány kemény heg :'( szteroidos kenőcs hatott rá de van olyan gyógymód ami telljesen megszűnteti?! Nem akarom leélni így az életemet!!! :\

2012. júl. 19. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az ekcéma nem fertőző betegség, vagyis te sehonnan nem kaphattad meg és te sem adhatod tovább senkinek. Mondhatni a baj benned van: amit tehetsz, próbálj egézségessen élni, tudod az vagy amit megeszel, a szteroidot pedig hagyd
2012. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem iszok kólát, nem eszek csipszet, csokit, a Mcdonalds-ot és az ahoz hasonló gyorskajákat messziről elkerülöm már hosszú ideje.
2012. júl. 19. 14:15
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja és fagyasztott kaját sem eszek, szóval hogyan legyek még egészségesebb?
2012. júl. 19. 14:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia.Amíg kicsi voltam addig az én bőröm is érzékeny volt és ekcémás,mára már semmi bajom,a kisöcsém is 10 éves és nagyon érzékeny bőre van és ekcémás.Így van ez nem egy fertőző bőrbetegség,mint mondjuk ha gombár szedtél volna össze.Orvos ír fel rá kenőcsöt és mosakodót.Jobbat sajnos nem tehetsz.:)
2012. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor nincs gyógymód, életem végéig elcseszett egy bőröm lesz...fasza...
2012. júl. 19. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
nem feltétlen csak chips, meg kólára kell gondolni, ez alap hogy kerülöd. Tejtermék, margarin, hús, gyümölcs-zöltség közül melyik az sem mindegy. Először az élelmiszereket kellene kizárni hogy melyik milyen hatással van, illetve a mosakodószereket és a mosóport is. Közben kenegesd 1 krémmel. A lényeg hogy ekcémára való krémet használj És legyen szabadon a karod.
2012. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ne dramatizáld túl, lehet kezelni, tünetmentesíteni a gyógymódok pedig folyamatossan fejlődnek, cél: szinten tartás, javítás
2012. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
rajtad múlik csak a böröd állapota, szóval ne pánikolj inkább teszteld magad zárd ki minden lehetőséget
2012. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok és most meg pár hónapja jöttek ki rajtam. Mióta az eszemet tudom ugyanazokat a kajákat eszem és csak most jött volna ki? Az nem lehet hogy étteremben valami savasat/lúgosat megfogdostam? Mert néha szoktam dolgozni ott és ki tudja lehet ott váltotta ki valami?
2012. júl. 19. 14:43
 10/16 A kérdező kommentje:
Fél éve szedek roacuttane-t. Végre megint szép a bőröm csak pár heg maradt rajta. Most meg ez... totál depresszió volt az elmúlt félév és ne dramatizáljam túl? Jó dolog az optimizmus de elegem van már a szintentartásokból 5 év után! Elegem van hogy mindig jön valami ami miatt gyógyszereznem kell magamat!
2012. júl. 19. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!