Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémam van mihez kezdjek?!

Ekcémam van mihez kezdjek?!

Figyelt kérdés
Csak a terembe jártam le edzeni magamat és tessék...a karomon kijöttek ma reggel ilyen viszkető kiütések és nehány kemény heg :'( szteroidos kenőcs hatott rá de van olyan gyógymód ami telljesen megszűnteti?! Nem akarom leélni így az életemet!!! :\

2012. júl. 19. 14:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagyon érzékenyen reagáltam ezt a dolgot....
2012. júl. 19. 14:52
 12/16 anonim ***** válasza:
épp ezt mondom, lehet hogy valamit a szervezetet nem bír és így védekezik. Ezért kellene kicsit körbenézni magad körül amit már írtam is, nem kell agyon gyógyszerezni magad, jut eszembe gyógyszerek, fogamzásgátlókat én kerülném egy próbát megér lehet hogy pont attól van, de rakj fel képet hogy eldöntsük tényleg olyan ronda e vagy túl van dramatizálva
2012. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

rendeld meg a mannaszappan ekcéma csomagját. Anyumnak bevált.

Az se árt, ha elmész egy allergiavizsgálatra, hogy kiderítsd, h mi váltja ki az ekcémádat.

2012. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem az ekcémám csak akkor jön ki, ha ideges vagyok, pl. vizsga előtt. Ilyenkor hiába kenem, nem használ. Ha megnyugodtam, szép lassan elmúlik. Szóval idegi alapon is lehet.
2012. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót mivel fiú vagyok xD És igen, mielőtt elkezdtem szedni a roacuttan-t nem volt semmi jele ekcémának. Azt hiszem kérek is egy időpontot az orvosomtól.
2012. júl. 20. 20:10
 16/16 Rékus83 ***** válasza:
nekem van egy nagyon szuper kis összefoglalóm az ekcémáról, hogy milyen természetes gyógymódok vannak,amikkel lehet próbálkozni, akit érdekel írjon priviben, szívesen átküldöm.
2012. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!