Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ártalmas, ha minden...

Mennyire ártalmas, ha minden csütörtökön kivasalom a hajam?

Figyelt kérdés
Csak mert olyan semmilyen a hajam, se nem hullámos, se nem egyenes. ÉS ha kivasalom sokkal szebbnek érzem magan. MEg amúgy is elég későn érő tipus vagyok, és így legalább komolyabbnak és érettebbnek látszok.

2012. szept. 26. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljes mértékben hajtípusfüggő. Barátnőm évek óta vasalja a haját rendszeresen (heti 3-4 alkalommal) és meg sem látszik rajta. Ugyanolyan szép fényes, puha tapintású, selymes, mint korábban volt és nem is igazán töredezik nekem.

Én hetente 2-3x vasaltam korábban és nagyon durván eltöredezett a hajam, nem is volt fényes és puha, helyette fakó és sprőd lett. Pedig használtam hővédőt.


Szóval ki kell próbálni, máshogy nem fogod megtudni.

Minél kisebb hőfokon vasald a hajad, használj előtte hővédőt és hetente 1x használj balzsamot vagy pakolást. Ezenkívül valószínűleg jó szolgálatot tesz egy hajvégápoló is. Ja, és 3-4 havonta vágass a hajadból egy kicsit.

2012. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóval egyetértek. Tatsál be mindent amit ír, és nem lehet olyan nagy kár.


Bár én a fodrászt 1,5-2 havonta ajánlanám, mert akkor jobban nő és nem töredezik annyira. Én pont augusztusban jártam meg hogy 4-5 hónapja nem vágattam le a hajam és 10 centit kellett vágni, hogy újra egészséges, töredezettségmentes legyen:)

2012. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
nagyon. vasald inkább szerdánként, az egészségesebb.
2012. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudom kis hőfokon vasalni, mert akkor egy óra múlva visszaáll, ezért 200-210°C -on szoktam, így legalább megáll 1-2 napig...
2012. szept. 26. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
omg.. csütörtök az nem jó nap. Valaki itt írta a szerdát. Az remek nap. De csütörtökön tök ártalmas. A szerda maradhat. De csak akkor, ha páros napon szerda. Ha páratlanon, akkor kedd.
2012. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
vagy még talán a péntek is belefér, de nem is értem, hogy a csütörtök hogy jutott eszedbe?! hiszen köztudott, hogy hajvasalásra az a legalkalmatlanabb nap...
2012. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

haha,nagyon vicces...

Amúgy meg azért csütörtök, mert szerdán mosom meg a hajam és másnap reggel meg kivasalom

2012. szept. 26. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A szerda nem jó nap a hajmosásra.. Az a hétfő. tudni illenék.
2012. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ártalmas!! mert egy minimum 150 fokos kerámialappal égeted ki a tartást a hajadból -.- hogy a p-be ne lenne ártalmas?..
2012. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus! A 200 fok nagyon durva! Én olyannal szoktam amihez ha az ujjammal hozzáérek akkor alig süti meg. És nekem is nagyon szar hajam van, vagy hogy fogalmazzak, de kitart akár 3 napig is.
2012. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!