Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nincs rajta már az Avon...

Miért nincs rajta már az Avon katalógusán az embléma, hogy nem tesztelnek állatokon?

Figyelt kérdés

Szeretem az Avont, és mindig megnyugtatással töltött el, hogy ott virított a kis nyuszi a katalógus hátulján...

múlt hónapban hosszú idő után került a kezembe újra a katalógus, és látom, hogy már nincs ott! Gondoltam, csak lemaradt a nyomtatásról...

ma nézegettem az új katalógust és azon sincs már rajta!!!

Miért??????? Ha eddig nem teszteltek, akkor most hirtelen miért tesztelnek?


2012. okt. 18. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az AVON globális kozmetikai cég hamisan nyilatkozott az Egyesült Királyságbeli honlapján, ahol vásárlóiknak állították: "...se termékeiket, sem azok összetevőit nem tesztelik állatokon.." Az UNCAGED (vezető szakértők a britt állatkísérletek területén) tájékoztatta az ASA-t, hogy ez a kijelentés hamis és az ellenkezője igaz, amit később az AVON is elismert és beismerte, hogy állatokon végzik a tox

ikológiai teszteket. Az Avon azzal magyarázta az állatkísérleteket, amit nem hajlandóak leállítani, csak azért, hogy termékeikbe új vegyi anyagokat építhessenek be és ez az innováció megmaximalizálja a profitot.


ANIMAL TESTING: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ENzuj..


( [link] )"


Én csalódtam bennük..legalább ne hazudtak volna.

2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szörnyű, ezek után sosem veszek többé avonos terméket. Borzasztó, amikor vissza él egy cég az emberek bizalmával.
2012. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Május elején/ közepén tünt el a logó. Én is csalódtam bennük, mert leginkább rájuk támaszkodtam kozmetikai cikkek terén, de átálltam a drogériák saját márkás termékeikre és figyelem a többi márkák jelzéseit és szinte örülök, mert jobb termékeket is találok, sokszor olcsóbban.


Rossz volt viszont, hogy a legtöbb kollégám értetlenül nézett rám, hogy emiatt már nem rendelek tőlük. Ez van, valaki az árváknak adományoz, én az állatokat védem, segítem...:(

2012. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

úristen........

hatalmas csalódás... ez durva.

kábé ez VOLT az egyetlen márka, amiben bíztam, hogy nem szenvedett feleslegesen állat azért hogy én jobban nézzek ki.

most azonnal kidobom az összes avonos cuccom a kukába. még jó hogy az utóbbi időben csak nagyon kevés cuccom van onnan.

ez nem csak azért durva, mert undorítóak, kegyetlenek az állatkísérletek, hanem mert az embereket is megvezették!!!! ezek után nem kéne őket beperelni???? megérdemelnék.

:(

2012. okt. 18. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ááá,ez a videó fúj. Hülye kozmetikumok :S
2012. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ha megvetted a termékeket, ne dobd ki, használd el, ne menjen kárba. Attól, hogy kidobod, még támogattad az állatkísérletet.


u.i.: együtt érzek veled, én is hasonlóan gondolkozom, mint te.

2012. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudtok mondani olyan (kisebb városokban is elérhető) termékeket, gyártókat, akik nem végeznek állatkísérleteket? Tudomásom szerint a Nivea és az Estée Lauder közéjük tartozik.
2012. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DM, Rossmann saját márkás termékei
2012. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lujza21 válasza:
Én is mélységesen csalódtam bennük. Ugyanis én még tanácsadónő is voltam az Avonnál. Kb. 2 hónapja derült ki számomra a hazugságuk, azóta nem vásárolok tőlük, feladtam a tanácsadónőségemet. Bár most is küldtek katalógust számomra, ami azonban rögtön a kukába került. Rá sem bírok nézni. Újabban a Dm és Rossmann saját márkás terméket használom. Egyébként a Nivea a Beiersdorf terméke, ami szintén állatkísérletes.
2018. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!