Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Skinoren probléma?

Segítség! Skinoren probléma?

Figyelt kérdés

Felkentem (először) ezt a skinoren nevű cuccot a pattanásaimra, mert küszködök velük.. de az normális ha nagyon csíp?

segítség, szerintetek?? és hatni fog?


2012. dec. 14. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

aha, én is használtam egy ideig és tök normális hogy az első alkalommal minden bajod lesz tőle... nekem húúú amikor először használtam... na azt mégegyszer nem élném át....

hát azt nem tudom neked mennyire fog hatni, nekem pl nem segített egyáltalán...

2012. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem nem csípett és nem is hatott..
2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is hasznalom es nagyon csipi az en arcomat. En emelett meg Retin-A-t is hasznalok, az nem csipi egyaltalan viszont nagyon hamlasztja a borom,ezert irta fel a bordoki a Skinorent is,hogy 'pihentessuk' az arcom. Hat...pihenni nem pihen szegeny,mert ugy csipi,hogy majdnem levakarom az egeszet az arcomrol..
2013. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!