Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, szálas a...

Nagyon száraz, szálas a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be ez ellen?

A másik kérdésem: Van a hajamban egy kis göndörség, szeretném minél jobban "kihozni" belőle, mit tegyek, hogy göndörebb legyen?



2013. ápr. 11. 11:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Szia :) Használsz sampont? Ha nem, ajánlani tudom a Gliss Cure-tól a Hair repair-t (haj javitó) segit a száraz töredezett hajon. És egy tömérdek hajpakolás hajvégápoló van :) (gliss cure a legjobb) Van csinálj ricinusos pakolást. Remélem segitettem ha igen kérlek pontozz jól. Köszi sépen :D
2013. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Az előző válaszoló vagyok: A másik kérdésedre a válaszom: Van a Niveának egy göndör hajra való samponja és balzsalmja.Ezt is szoktam használni mert nekem is természetes göndör a hajam és kiemeli a göndör hajad szépségét. Ha bemész a boltba elég ennyit mondanod hogy göndör hajra való sampont és balzsamot keresel.enyi :))
2013. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az első válasznál ezt akartam irni csak elirtam: Használsz balzsamot? :)
2013. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, akkor kipróbálom amiket írtál :) Remélem, h segíteni fog :)

Még jöhetnek válaszok, mindenkinek a tapasztalatai érdekelnek :)

2013. ápr. 11. 12:10
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, Garnier Frucits hajerősítő balzsamot használom jelenleg(sajna elég vékonyszálú a hajam), meg samponból is ezt használom.
2013. ápr. 11. 12:12
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Fructis az nem épp egy minőségi,jó összetételű sampon, mindenképp olyan sampont és balzsamot válassz ami olajokat tartalmaz!

Valamint hajolajat a hajvégeidre mindennapos formázás után használj,ha göndör a hajad csak a tenyereden oszlasd szét és fésűként használva az ujjaidat simítsd bele, ez is fontos hogy ne csak szilikonból álljon hanem hasznos olajokból.

Pl avonos hajolaj a sárga marokkói argánolajat tartalmaz többek között, de a balea oil repair hajolaja is tartalmaz argánolajat.

Krémmánián olvashatsz ezekről,hálás lesz a hajad.

Kis göndörség pedig mégszebb lesz ha hajmosás után besütöd és rögzíted hajhabbal göndör hajra vagy hajlakkal.

2013. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
vegyél valami hajerősítő olajat(ricinus olaj),vagy bánfi hajszeszt,ettől megerősödik a hajad.A hajad pedig hogy göndörebb legyen: hajmosás után tekerj fel pár még vizes tincset 1x széthajtott papírzsepi segítségével,a végét pedig kösd össze(így rögzíted miután felcsavartad),reggelig ha így alszol benne,miután kibontottad következő hajmosásig gyönyörű göndör tincseid lesznek.A tincsek göndörségét a tincsek számának növelésével tudod elérni,tehát minél többet tekersz fel annál göndörebb és dúsabb lesz a hajad.Remek praktika,ja és reggel ha kibontod azt ne fésűvel csak a kezeddel,ha nagyon szétáll (mert sok tincs lett) lapítsd olajjal vagy bármilyen krémmel,de NE fésüld.Imádni fogod,szép és szint hozzá sem kell nyúlni:)akkor hat természetesen ha bal és jobb oldalt is kb 12-12 tincset tekersz fel :)
2013. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ezt a zsepiset mindenképp kipróbálom :) És ezek a samponok, amiben van olaj, kb mennyibe kerülnek? Sajnos nem tudok olyan sok pénzt rászánni a hajamra :(

2013. ápr. 11. 13:19
 9/24 A kérdező kommentje:
És a ricinus olaj mennyibe kerül?
2013. ápr. 11. 13:20
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg a mézes sampont és balzsamot! Anyukámnak szépen rendbehozta a haját, amikor a dauertől nagyon kiszáradt neki.

Én a fodrászkellékesnél szoktam venni, egyáltalán nem drága és még az illata is nagyon jó! :)

2013. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!