Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, szálas a...

Nagyon száraz, szálas a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be ez ellen?

A másik kérdésem: Van a hajamban egy kis göndörség, szeretném minél jobban "kihozni" belőle, mit tegyek, hogy göndörebb legyen?



2013. ápr. 11. 11:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Itt egy kép a mézes balzsamról, a sampon is ugyanígy néz ki csak kék a kupakja. Szerintem szinte az összes fodrászkellékesben találsz belőle, de már százasban is láttam. :)


[link]

2013. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
A ricinusolaj nagyon jó a hajra és nem nehéz kimosni csak kétszer kell besamponozni annyi, hogy tovább tart. A nagy latte hajpakolás isteni, én is azt használom a szőke hajamra, nagyon jó illatú és selymesen puha lesz tőle a haj és a végén megkoronázom kókuszolajjal. Ez a három csodaszer már az első használat után is lényeges javulást okoz. De ajánlatos belülről is táplálni a hajat, rengeteg B vitamin kell és vas. Én ezt étrend-kiegészítőkkel szoktam pótolni. Illetve ami még nagyon jó a hajnövekedésre és ápolásra az a köles. Ezt is meglehet venni bio boltokban nem egy nagy összeg és érdemes egy darabig ilyen köles kúrát végezni. Ezeket elkezdtem használni, pár hónap alatt teljesen megváltozott a hajam szerkezete, tele vagyok babahajakkal és újra növésnek indult és mindezt pár ezer forintból hoztam össze természetes anyagokból.
2013. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Mindenképpen felejtsd el a szilikonos hajápoló termékeket!! Csak ígérgetnek. Az első pár alkalommal valóban szép és egészséges látszatú a haj, velem is így volt. Aztán már az ígéreteit sem váltja be, zsíros, fénytelen lesz a haj. borzalom amit a hajjal csinál. Nem old meg semmilyen problémát. Töredezett hajvégeket nem lehet rendbehozni (volt olyan ami ezt ígérte) a szilikon egy réteget képez a hajszál köré, ami miazt a tápanyagok nem jutnak el a hajba. Tönkreteszi azt. Aki hajat növeszt az is iktassa ki. Amióta szilikonmentes termékekt használok egészségesebb a hajam. A szilikon gyakran álneveken van jelen a ternékekben onnan lehet felismerni hogy a szó -cone val vagy -xane val végződik. Azóta mindig átböngészem az összetevők listáját. :D emelet a balzsamok helyett inkább pakolásokat használj ezek intenzívebben hatnak főleg az ilyen problémákra. Mindig törölközőszáraz hajra tedd de a hajból a vizet itasd fel és ne dörzsöld! Ne használj hajszárítót hadd száradjon mmeg magától turbánban a haj. És részesítsd előnyben a hajmosás előtt felkenendő természetes házi hajpakolásokat is! Lehet hogy nem a leggusztább de a tojás isteni a hajnak! 30 percig legalább hagyd rajta és száraz hajra kell felvinni hajmosás előtt. A hidegen sajtolt olajok ia ilyenek és a majonéz. Bátran kísérletezz ;)
2015. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért! Előző voltam 
2015. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!