Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, szálas a...

Nagyon száraz, szálas a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be ez ellen?

A másik kérdésem: Van a hajamban egy kis göndörség, szeretném minél jobban "kihozni" belőle, mit tegyek, hogy göndörebb legyen?



2013. ápr. 11. 11:34
1 2 3
 11/24 nyuffy ***** válasza:
100%
ngöndör hajam van én csavarókkal szoktm szebb tincseket csinálni és ricinusolajazom is patikában tudsz venni 200-300 ft attól függ mekkorát adnak ki:-) (nekem 1 literem van az volt üveggel együtt 3500 ft)
2013. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

De jó, azt hittem sokkal többe kerül a ricinus olaj :) Akkor olyat mindenképpen veszek :)


Nem tudod, hogy pontosan mi a neve annak a mézes samponnak?

2013. ápr. 11. 14:32
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem is száraz, szálkás a hajam.


Én mos Bánfi hajszeszt használok, hogy szép erős, egészséges hajam legyen és jobban nőjön. 2 hónapja használom, sokkal több babahajam lett, erősebb és gyorsabban is nő, szóval nekem bevált.

Viszont a Bánfi hajszesz miatt extra ápolást igényel a hajam, mert ez eléggé szárít.


Nekem a kallos latte és placenta pakolás vált be a legjobban. Többet ér az én hajamnak ez, mint mondjuk egy gliss kur pakolás és töredék áron kínálják. Ezt mindenképpen ajánlom, mert jó minőségű, magyar termék és olcsó is. 1 literes latte pakolást a múltkor 6-700 Ft körül vettem. Fodrászkellékesben, eurós boltokban lehet venni, ill. kallos szaküzletben.


És mivel extra ápolást igényel a hajam vettem egy új hajvégápolót is. Olyan terméket kerestem, amiben nem csak szilikon van, hanem más értékes olaj is. Így esett a választásom az alverdés szőlőmag és avokádóolajas hajvégápolóra, ami kifejezetten igénybevett hajra van. Nekem ez is nagyon bevált, sokkal puhább tőle a hajhossz és nem töredezik olyan könnyen.


Amik még beváltak nekem, azok a baleás balzsamok, eddig a szőkehajra valót próbáltam ill. kis tasakos hajkúrákat. Egytől egyig mind bevált, imádtam őket, mert nagyon puha, selymes tapintású volt utána a hajam.

2013. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm utolsó :)

Helyileg hol, melyik üzletben vetted meg a Bánfi hajszeszt?

2013. ápr. 11. 17:48
 15/24 anonim ***** válasza:
Kellékesnél,de bármely gyógynövényboltban lehet kapni Bánfi hajszeszt sőt sampont is,bár a sampon állítólag nem annyira hatásos..
2013. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én a rossmana vettem, amikor akciós volt. Egyébként 8-1000Ft körül van és bármelyik drogériában (dm, rossman stb.), gyógynövényboltban kapható.
2013. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 nyuffy ***** válasza:
én is használok lattet extra száraz hajamra nagyon jó puha és selymes lett tőle meg persze ricinusozom is kipróbáltam mindent én is de csak ezek váltak be:-)
2013. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam...2 évig szőke voltam és a gyönyörű hosszú hajamat tönkretette :(( aztán visszafestettem barnára aztán nem lett befestve fél évig...utána be lett festetve vörösesbarnára utána 3 hónapig nem volt festve és használtam loreal elseve sampont és balzsamot meg hajpakolást vagy hajszépítőt...ma már megint szép hosszú a hajam és nem töredezett és gyönyörű csokibarna színe van :) nekem a loreal elseve cuccok nagyon beválltak rá :) de sok sikert, mert tudom milyen rossz amikor tiszta száraz és kezelhetetlen a haj :((
2013. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!! jah és nekem is hullámos a hajam...én hajcsavarókkal szoktam göndöríteni..mert aki vasalja az elrontja a haját aki meg hajsütűvel göndöríti az is elcseszi a hajat..a hajcsavarók a legjobbak :)
2013. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok ismét: A ricinus olajjal csak az a baj hogy nagyon nehéz kimosni a hajból :)
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!