Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából szőke leszívatás...

Sötétbarnából szőke leszívatással?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam szeretném leszívatni, majd szőkére festetni. Ezt lehet egyszerre? Ha én elmegyek a fodrászhoz barnán, kifelé már jöhetek szőke hajjal? Mennyire károsít?
2014. ápr. 10. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárt! Sok szőkítés szükséges hozzá és rendkívül károsít. Szerintem nem ér annyit az egész.
2014. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sötétbarnát a legerősebb szőkítővel kell leszívatni hogy utána festhető legyen normális szőkére. Ezt a legtöbb fodrász nem vállalja, vagy több alkalom szükséges.

Én mondjuk magamnak szőkítem, a legerősebbel, de attól hogy az én hajamnak semmi baja, még másé leéghet tőle teljesen. Szóval nem mondom hogy csináld otthon.

2014. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eredeti hajszínem világosbarna vagy sötétszőke, a barna rajta csak festék. ettől még marad ugyan ez a vélemény?
2014. ápr. 10. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A "csak festék" az, ami okozza a nagyobb problémát, mert így sokkal nehezebb elérni a szőkét. Ha rövid a hajad (max. vállig érő), akkor szerintem elérhető még aznap a szőke, persze minden attól függ, a sötét szín mennyire ragaszkodik a hajadhoz. Azt először le kell szedni a hajról, utána jöhet a világosítás a kellő mértékig, majd a festés v. színezés. Ez sok órát vesz igénybe, többszöri mosással-szárítással-ápolással.
2014. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A leszívatás tényleg eléggé károsítja a hajat. A fodrász is javasolta,hogy gondoljam át,mert én is akartam máskor hasonlót. (barna a hajam)

És azóta sem festettem be. Nem tudom ennek mi az oka,valószínűleg az,hogy nem ér annyit! Ezzel eléggé roncsolhatod a hajadat,ami nem jön rendbe egy hamar,ráadásul ha hosszú a hajad,akkor valószínűleg már most is el van valamennyire töredezve..(bocsi,magamból indulok ki most,mert nekem picit el van) :)

2014. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!