Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak akkor eri meg rasztanak...

Csak akkor eri meg rasztanak lenni? (lent minden, sok valaszt. Koszi)

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom hogy ne legyek 'divatbol' raszta, csak ha a stilusom is olyan. (tehat a tipikus szinek, oltozkodes, zenei stilus)

Hulyen hangzik de en tenyleg mert tetszik NEKEM, ezert szeretnem. Nem majmolasbol, bar ez is divatbol de nem valaki miatt vagy egyeb csak tetszik. Ha mondjuk en Inna-t, vagy Justin Timberlake-et hallgatok es raszta vagyok akkor az hulyen jon ki? De miert? Miert fugg ossze az hogy milyen hajviselet tetszik, es a zenei stilusom?

Mindenki azon gondolkozik ha raszta lesz es megunja mi lesz a hajaval.

Hat engem nem erdekel, ugyus sokaig raszta leszek ha megcsinaltatom.

Valaszokat koszi :)):D



2014. ápr. 16. 09:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem bárki lehet raszta vagyis nem raszta de bárkinek lehet dreadlockja...én is akarok pedig én főleg death metal-t, folk metal-t, filmzenéket, meg ilyen elvetemült muzsikákat hallgatok szóval elég messze állok a rasztáktól (nincs velük bajom amúgy bírom őket nagyrészt jó arcok :D kétlem hogy megszólnának amúgy) de ha pl megnézed már más műfajban is igen sok a dread-es ember :) pl metálban már egy ideje jelen van (korn pl...) szóval nem para szerintem. és az öltözködésemen sem tervezek változtatni csak a hajviseletemen.
2016. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!