Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki ősszel/téle...

Van itt olyan, aki ősszel/télen szoláriumozik?

Figyelt kérdés
Hányszor mentek? Nem nagyon macerás ilyenkor kabát, pulcsi, póló, mindenfélét lehámozni ilyenkor magatokról? Én is annyira akarnék egy kis "napfényt" mert nagyon csúnya borongós kezd lenni az idő, meg a színemet se akarom hogy kikopjon... De eddig elijesztett az, hogy idegen helyen kell lerángassak magamról ennyi ruhát, meg minden. Meg hogy egy kicsit hülyének néznének, hogy mire fel akar ez télen szoláriumozni, amikor úgyse látják barna vagy-e... Szóval bátorságot jöttem meríteni:) Meg hogy Ti hogy csináljátok, hányszor, és macerásnak érzitek-e. Köszi aki válaszol!!

2014. szept. 15. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, télen is sokan járnak szoliba. Heti 1 alkalom simán belefér. Én nagy hidegben azt isnszeeetem, hogy átmelegít:) Tény, hogy nem a legjobb mindent lehámozni magadról, de az a kis mesterséges fény is sokat tud jelenteni.
2014. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nagy hidegben is szeretem - az érinőképernyő átka :D
2014. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj az átmelegítés:) Én este szoktam járni, tavaly ősszel olyan októberig voltam... És imádtam, hogy olyankor már kicsit csípett a levegő, de amikor kijöttem a szoliból, fel voltam töltődve a meleggel meg a fénnyel, csak féligmeddig éreztem hogy hűvös van, és nem fáztam hazafele:) Na ez most kedvet csinált, köszi:))
2014. szept. 15. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
télen nem kell annyit járni, hogy barna legyél, csak épp hogy legyen egy kis színed, és ne legyél sápadt.
2014. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így gondoltam én is:)
2014. szept. 16. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jövő hónaptól februárig havi 1-2 alkalommal járni fogok, 3 réteg ruha ide vagy oda... Mert különben depis vagyok, és hulla fehér, folyton megkérdezik beteg vagyok-e. Amit a genetikailag karikás szemem csak tetéz...
2014. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyáron olyan szépen lebarnultam, öröm volt nézni, de már most kezdek visszakopni a hófehérke színemre, szóval zívesen visszaszereznék valamit legalább minimálisan a nyári barnaságból.

Sajnos jelenleg nem dolgozok, és munkanélküliként nem engedhetem meg magamnak az ilyesfajta luxust, de ha már nem áll fenn ez a probléma, akkor mindenféleképpen el fogok járni!

2014. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!