Babahaj "kezelése"?

Figyelt kérdés

Igazából nem is azt akarom, hogy ne nőjjön, mert örülök neki hogy dúsul a hajam, csak kicsit zavaró.

A homlokomnál 2 oldalt nő, és a fejem teteje felé kunkorodik, így úgy nézek ki kb mint ha csápom lenne... leginkább copfba hordom a hajam, de így még hülyébben néz ki... Amikor végre megnő akkorára, hogy össze tudom fogni a többi hajjal, eltelik kb 1-2 hónap, és újra kinő... Ciklikusan változik. Mit tudnék csinálni, hogy ne nézzen ki így?? Próbáltam kivasalni, de még rosszabb lett, mert égnek állt. Vagy esetleg hogy gyorsabban nőjön? Ricinus olajjal kenegettem, de ezzel is csak rontottam, mert egyre több lett. Másnak olyan szép, amikor össze van fogva a haja. :(



2015. márc. 15. 14:17
 1/3 anonim válasza:
Használj hullámcsatot :D
2015. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy miután összekötöm, fújok a babahajakra vékonyan hajlakkot és egy sűrű fogú műanyagfésűvel óvatosan hátrafésülöm. Van hogy vizet és hajlakkot is permetezek rá és úgy fésülöm hátra. Sokat nem szoktam rá fújni, mert akkor nagyon látszik rajt, túl kemény lesz.

De így általában meg szokott maradni. Vagy ha így se válik be próbáld meg a hajzselét/waxot :)

2015. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajnyíró.
2015. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!