Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen TARTÓS szép, intenzív...

Milyen TARTÓS szép, intenzív vörös hajfestékeket ismertek?

Figyelt kérdés

Le lett szivatva a hajam fehérre majd meggondoltam magam és visszafestettem vörösre, előtte ilyen vörös volt, most is ezt a festéket használom (syoss oleo intense intenzív vörös) [link]

Viszont ugyebár a fehéren nem marad meg jól a vörös, első alkalommal a fehérre a fodrász ráfestett sötétvörössel, befogta természetes és piros közötti vörösesre, első mosásra rózsaszín lett, másodikra pasztell, fodrászkellékesnél vettem festéket, de nem is volt ilyen színben, csak lila meg a narancssárgás vörös de nekem az az igazi cseresznyepiros brutálvörös kéne, ebből második mosásra lett rózsaszín, aztán jött a syoss mert szőkítés előtt azt használtam, az már 3-4 mosásig vörösen állta a sarat, majd mondták hogy fúúú a palette az jobb az szebb használd azt, hát vettem palette tűzvöröset, rákentem a rózsaszín hajamra és az eredmény valami nagyon ronda, lilás barnás izé lett egy kis bronzos beütéssel, egyszóval MINDEN csak nem vörös. Most rákentem megint egy syosst, első mosásig gyönyörű igazi vörös volt, az utcán idegenek is megjegyezték, csak első mosás után már látom hogy rózsaszínesedik :(

Szerintetek melyik festék lenne ami olyan színű mint szeretném és legalább egy 3-4 mosásig bírná (nyáron nem megyek sok helyre így kb hetente mosok hajat szóval még a három mosás is minimum 2 hetet jelent nekem.


2016. júl. 9. 00:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!