Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hajfestés, és hajnöveszt...

Férfi hajfestés, és hajnövesztés ideje (11 centről 20 centire)? 17/F

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem vagyok meleg, és aki csak kritizálni jön az el is tolhatja a biciklit.


Elhatároztam, hogy olyan hajat szeretnék mint Justin Biebernek volt mielőtt lenyíratta (kép: [link]

Ehhez néztem videókat, kb. 18-20 centi hosszú hajtól ajánlották megcsinálni.

Nekem most kb. 11 centi körül van a hajam. Az egyik kérdésem, hogy innentől kb. mennyi időbe tartana 20 centiig megnövesztenem a tetejét?

Aztán, a hajam eléggé sűrű szóval ritkítani kell majd belőle, mivel szerintem ez egy kicsit ritkább hajjal jobban működik, de javítsatok ki.

A hajam sötét szőke, szóval annyira nem kéne a festéssel macerálni, de mivel ez a stílus így néz ki jól, mindenképp beszeretném. Így a másik kérdésem pedig, hogy akkor fessük be a hajam, amikor már megvan a végleges hossza, vagy már hamarabb?



2016. okt. 31. 12:30
 1/7 A kérdező kommentje:
A képet rosszul mentettem el, itt a javított link: [link]
2016. okt. 31. 12:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Emberfüggő, mennyit nő a haj. Átlagot lehet mondani, hogy 0,5-1cm-t haovnta, de van, akinek többet, van, hogy egyszeűren alig nő... sokmindentől függ.

Szóval számoljunk 1 cm-rel, akkkor 9 hónapot.

Majd figyeld meg, hogy az első 2-3 hónapban mennyit nőtt ahajad, és ahhoz igazodj, ez a legjobb megoldás.

A festést szeirntem akkro csináld, amikor már csak 2-3 cm van hátra a kívánt hosszból.

2016. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még 1.5-2 centivel számolva is jó néhány hónap, mire akkora lesz, és ennyit ritkán szokott nőni valakinek a haja. Szerintem jellegét tekintve már most is érdemes hasonlóra vágatnod, hogy lásd, hogy hogyan áll. Festeni meg csak akkor, ha jóval világosabbra akarod felül, mint amilyen most alapból a hajad, és csak a végleges vágásnál kellene.
2016. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm az eddigi válaszaitokat!

Még azt szeretném kérdezni, hogy idővel, mire már megnő olyan hosszúra a hajam, könnyebb lesz azt "átcsapni", "átigazítani" az egyik oldalra, mint most rövidebbel? Csak mert emiatt kicsit aggódok hogy a hajam állása és sűrűsége miatt nem lesz olyan jó mint neki pl. ezen a képen: [link]

2016. okt. 31. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszabbat nyilván könnyebb "átszoktatni", bár vannak erős waxok, zselék, fixálók, amivel segíteni is lehet ezen, bár annyira azért nem értek hozzá. Egy jó fodrász pedig simán tud ritkítani annyit, hogy ha az egyáltalán lehetséges, akkor a kép szerinti módon álljon meg.
2016. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát nekem pl havi 2-3 centit is nő ( a hajnövesztő szerektől amiket szedek mert levágattam és most lelki beteg vagyok/ leszek amég nem nő vissza ) 😂
2016. nov. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült végül? Csak mert én is most kezdtem el növeszteni!:D
2017. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!