Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van akinek bevalt a Garnier...

Van akinek bevalt a Garnier micellas viz? Mennyi ido utan hatott es mit tapasztaltal? Mire lehetne meg elhasznalni?

Figyelt kérdés

Nagyon csalodott vagyok, mar kb 3 hete hasznalom, kis vattakorongokkal a problemas borre valot es nem az, hogy nem hasznal, de szinte meg kb a tiszta viz utan is tisztabbnak erzem a boromet.:( Hasznaljam meg vagy ennyi ido utan ha mar nem hatott,akkor nem is fog?


Alapbol egy baromsagnak gondoltam, mert elso ranezesre, kb palackozott viznek tunik, de annyira meggyoztek a pozitiv kommentek rola egy masik oldal, szinte odakat zengtek, hogy beruhaztam egybol egy nagy kiszerelesre, mert osszessegeben olcsobb. Kb. a nyolcadat hasznaltam el az egesznek, pedig mindennap hasznalom es semmi. De tenyleg. Semmit nem erzek, kiveve, hogy neha mintha egy icipicit csipne meg van egy pici szuros szaga.


A tonikoknal volt regen ez a gondom, hogy ugye jo volna a tisztito hatasa miatt,de csak csip meg szarit, ami meg kresemesebb tisztitoszer volt az meg tovabb zsirositotta az amugyis zsiros borom (mondjuk a tonik is, mert szarit,ami utan meg a faggyutermeles sokszorozodik), szoval gondoltam ez lesz a kosztes ut. De nem ugy latszik.


Mire lehetne meg elhasznalni? Nem akarom csak ugy kidobni, pedig az lesz a sorsa....En kb 3 pottyot teszek a vattakorongra. Ti? Gondoltam ra,hogy nem jol adagolom, de ha tobbet teszek ra, akkor jobban csip, meg mintha szaritana, de mondom, csak mintha, mert alig erezni valamit utana, ha meg kevesebbet, akkor tenyleg a nullaval egyenlo.


2017. ápr. 24. 10:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Én csak arra használom hogy a szempillaspirált leszedjem. Semmi másra. Arra jó.
2017. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
19%
A micellás víz az szappanos víz jó drágán. Milyen hatást vársz tőle? Arra való, hogy a zsíros trutyit leoldja a lányok képéről.
2017. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

A micellás víz arctisztításra ill. sminklemosásra való. Másra nem. Nem tudom mire gondoltál, amikor azt írod hogy 'nem hat', gondolom tisztítani tisztít.

Ha pattanásos a bőröd azt nem fogja eltűntetni.

Általában attól még, hogy megtisztítod az arcbőrödet, nem fog elmúlni a pattanás, azt más krémekkel kell megoldanod.

Továbbá az hogy csípi a bőrödet, egyáltalán nem jó jel. Valószínűleg érzékeny a bőröd és a Garnier zöld kupakos micellás vizében alkohol van, az csípi.

Neked egyáltalán nem kellene olyan kozmetikumokat vásárolni amiben alkohol van.


Amit tehetsz az az, hoyg elhasználod sminklemosóként, illetve ha vannak sminkecseteid akkor azok tisztítására.

2017. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem, ez az, hogy nem tisztit. Semennyit sem. Total tiszta folyton a vattakorongom. Ha siman megmosom vizzel az arcom, akkor erzem, hogy "na valamivel, tisztabb, frisebb." Ez utan meg annyit se. Erre ertem, hogy nem hat. Arctisztitasra hasznalom, nem smink lemosonak, arra szerintem gyenge.
2017. ápr. 24. 11:49
 5/29 A kérdező kommentje:
Meg tobben irtak, hogy igaz nem mulatszja el a pattanast (bar valakinek arra is jo volt) de segit megelozni, mivel jol tisztit. Es furcsalom, hogy szinte csak odakat hallottam rola, nalam meg nulla a hatasa, vagy inkabb -1.
2017. ápr. 24. 11:51
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Hát pedig ez tényleg sminklemosó, nem arctisztító...

Nem értem neked miért nem "hat", mert nekem a sminket leszedi rendesen.

2017. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Garnier micellas arctisztito viz. Ez a neve. Tehat jogosan vettem meg arctirsztitasra nem? Van 1-2 masik is, azoknak benne van a nevukben, hogy arctisztito es sminklemoso. Nem tudom mi a kulonbseg koztuk, mert ranezesre semmi, csak nevre. De en nem smink lemosonak vettem.
2017. ápr. 24. 11:57
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
Persze arctisztitó. Megtisztítja a sminktől.
2017. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Igaz, ez a rozsaszin:


"A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt."


A mindennap arctisztitas nem egyenlo a sminktisztitassal!

2017. ápr. 24. 12:03
 10/29 A kérdező kommentje:

Csak egy komment a kremmaniarol:


"Elég sokáig bírja, ajánlottam anyukámnak is, ő már az 5. flakonnal használja - és nem sminkel. Van egy Kombinált bőrre való változata is, legközelebb azt szeretném kipróbálni, ha ez elfogy."

2017. ápr. 24. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!