Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van akinek bevalt a Garnier...

Van akinek bevalt a Garnier micellas viz? Mennyi ido utan hatott es mit tapasztaltal? Mire lehetne meg elhasznalni?

Figyelt kérdés

Nagyon csalodott vagyok, mar kb 3 hete hasznalom, kis vattakorongokkal a problemas borre valot es nem az, hogy nem hasznal, de szinte meg kb a tiszta viz utan is tisztabbnak erzem a boromet.:( Hasznaljam meg vagy ennyi ido utan ha mar nem hatott,akkor nem is fog?


Alapbol egy baromsagnak gondoltam, mert elso ranezesre, kb palackozott viznek tunik, de annyira meggyoztek a pozitiv kommentek rola egy masik oldal, szinte odakat zengtek, hogy beruhaztam egybol egy nagy kiszerelesre, mert osszessegeben olcsobb. Kb. a nyolcadat hasznaltam el az egesznek, pedig mindennap hasznalom es semmi. De tenyleg. Semmit nem erzek, kiveve, hogy neha mintha egy icipicit csipne meg van egy pici szuros szaga.


A tonikoknal volt regen ez a gondom, hogy ugye jo volna a tisztito hatasa miatt,de csak csip meg szarit, ami meg kresemesebb tisztitoszer volt az meg tovabb zsirositotta az amugyis zsiros borom (mondjuk a tonik is, mert szarit,ami utan meg a faggyutermeles sokszorozodik), szoval gondoltam ez lesz a kosztes ut. De nem ugy latszik.


Mire lehetne meg elhasznalni? Nem akarom csak ugy kidobni, pedig az lesz a sorsa....En kb 3 pottyot teszek a vattakorongra. Ti? Gondoltam ra,hogy nem jol adagolom, de ha tobbet teszek ra, akkor jobban csip, meg mintha szaritana, de mondom, csak mintha, mert alig erezni valamit utana, ha meg kevesebbet, akkor tenyleg a nullaval egyenlo.


2017. ápr. 24. 10:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

A Krémmánián lévő kommentek nem feltétlenül fedik a valóságot. Magyarországon sokan csak jót tudnak írni egy termékről, egyrészt mert azt tanulták az iskolában, hogy csak jót szabad írni, másrészt mert a kevéske pénzükből vettek valamit és most örülnek neki. Nem bírnák a kognitív disszonanciát, ha kiderülne, hogy vacak a termék.

Emellett lehet, hogy érzékeny, szárazbőrűeknek maga a megváltás az a lemosó, amit egy zsírosbőrű meg se érez és nem tisztítja meg az arcát rendesen. Ha tisztító érzetet akarsz, akkor nagyon jó a Cliniqe tisztítója, és a szappanos lemosója, de pl ez meg annyira tisztít, hogy nekem a 3 lépéses, hozzátartozó krém nem tölti vissza eléggé a zsírt/nedvességet a bőrömre, ezért mást kell utána használjak.

Szóval kísérletezz a saját bőrtipusodnak megfelelően és ne akard mások tapasztalatát is érezni a saját bőrödön. Neked nem ez a termék vált be, majd találsz mást. Ha megtaláltad, akkor ragaszkodj hozzá, amíg a bőröd ki nem öregedik az adott kence-ficéből. Az is igaz, hogy sokkal gazdaságosabb elhasználni valami drágát, ami tuti beválik nálad, mint minden újdonságnak bedőlni, aztán keseregni, hogy kidobott pénz volt.

2017. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én sima tisztitasra is hasznaltam ugy mint te, nekem nem volt rossz. Igaz az en borom nagyon gyorsan zsirosodik es koszolodik szoval volt mit nezni a vattan.

Szerintem ez bortipus fuggo.

2017. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso ketto.


Utolso elotti: Igen, ez nekem is feltunt, hogy valamiert csak pozitiv kommentek vannak, vagy oda nem illok.

2017. ápr. 24. 15:36
 24/29 A kérdező kommentje:
Ezzel en is egyetertek: Inkabb 1 nagyon jo, meg ha draga is, mint tobb folosleges, olcson. Hisz, akkor amugy hiaba olcsok, hosszutavon dragabbak, mert tovabb kell keresgelni, plusz foglalja az amugyis keves helyet a polcon, plusz a kornyezetnek se tesz jot a szemeteles.
2017. ápr. 24. 15:37
 25/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy en meg nem talaltam meg az igazit, de utana nezek annak, amit ajanlottal.
2017. ápr. 24. 15:38
 26/29 anonim ***** válasza:

Én az olajos fajtáját használom amit összekel rázni.😅

Én nagyon szeretem csak spirálozok ami vízálló de annyira szépen lehozza hogy nem hittem el. Arc tisztításra is tökéletes nekem révén annak hogy utálok arcot mosni mert csíp meg minden bajom van tőle.

2017. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier rózsaszín és sárga kupakos bevált. De szerintem ennek semmi extra tulajdonsági nincs, letisztítja a sminket/szennyeződést, és ennyi. :D Én nem is várok mást tőle, ez a dolga.
2017. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sminlemosasra tokeletes, tisztitasra viszont valami minosegibb termeket vegyel. En a Body Shop dolgait hasznalom zsiros borre es imadom.
2017. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Jelentem: A furdoszobai szekreny uvegenek a tisztitasara hasznalom el. XD
2017. ápr. 28. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!